W poniedziałek TVN wyemitował drugi odcinek Iron Majdan, który – co stacja podkreśla na każdym kroku – był najdroższym show w historii TVN-u. Tym razem Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali zabrani na Islandię, gdzie zmierzyli się z lodowcem, wulkanem i własnymi słabościami.

Czytaj więcej: Rozenek-Majdan: Popie*oliło was?! Popie**oliło Was?! Ja mam mokre majtki!

Aby dodatkowo podnieść oglądalność programu, TVN – podobnie jak przy Azji Express – zdecydował się nakręcić “domówkę”, podczas której Gosia i Radzio wspólnie oglądają nowy odcinek show w towarzystwie swoich gości. Kilkunastominutowym programem na szczęście stacja nie raczy już na swojej antenie, ale można obejrzeć go w sieci.

Wśród gości wczorajszej “domówki” u Majdanów znaleźli się Antoni Królikowski, Leszek Stanek i Michał Piróg, którzy – przegryzając marchewkę i rozsiadając się wygodnie na kanapie – chętnie komentowali kolejne poczynania bohaterów. Choć panowie bardzo się starali, nie udało im się jednak przyćmić największej gwiazdy show – czyli samej Małgorzaty, która nie mogła przestać
żalić się na swój wygląd.

– Nie mogę patrzeć na ten odcinek. Jestem niepomalowana i wiecznie mokra – rozpaczała.

– Ale jesteś piękna – naturalna, piękna kobieta – słodził jej Antoni Królikowski.

Odwrotną strategię “pocieszania” Gosi przyjął Leszek Stanek, na każdym kroku “żartobliwie” wytykając jej kolejne niedoskonałości:

– Ale z tyłu to grubo wyglądasz w tym fiolecie.

Gosia postanowiła się wytłumaczyć:

– Widziałeś ten tyłek? Też to zauważyłam. Oni mi zakładali takie warstwy… Jeszcze telewizja mnie poszerza to już w ogóle, nie może tak być!

Małgosia i Radek w perfekcyjnych stylówkach na planie Iron Majdan (ZDJĘCIA)

Wielkie rozbawienie wywołał w gościach widok Rozenek w folii, która miała ją ogrzać.

– Krzyczący Muminek… Nie jesteś tu wiarygodna – stwierdził Piróg.

Największą furorę zrobiła jednak scena nieudolnego rozkładania namiotu.

– Największym sukcesem przy rozkładaniu namiotu jest to, że spaliśmy tam razem, że się nie pokłóciliśmy – wyznał skruszony Radosław.

– Że się nie rozwiedliśmy! – dodała Małgorzata.

Islandzki odcinek bez wątpienia najbardziej podobał się Antkowi, który na koniec znów nie mógł odmówić sobie komplementu pod adresem Majdanów:

Jesteście po prostu fajnymi ludźmi i tego się nie da tutaj oszukać!

Zgadzacie się?

Małgosia Rozenek o islandzkim odcinku Iron Majdan: Wyglądam GRUBO!

Małgosia Rozenek o islandzkim odcinku Iron Majdan: Wyglądam GRUBO!