Marcelina Zawadzka (31 l.) nie ma teraz lekko. W mediach pojawiła się informacja, według której Zawadzka ma być powiązana z aferą vatowską. Oskarżenia z pewnością wpłynęły na jej wizerunek medialny. Marcelina postanowiła stawić czoła spekulacjom i udzieliła komentarza w tej sprawie. Jak powiedziała, ona również została oszukana. Co się dokładnie wydarzyło? Sprawdźcie sami.

Marcelina Zawadzka w nonszalanckiej stylizacji. Podkreśliła jej DŁUGIE nogi

Marcelina Zawadzka oskarżona o oszustwa podatkowe?

Prowadząca „Pytanie na Śniadanie” znalazła się w prawdziwych tarapatach. Mów się, że była Miss jest zamieszana w kryminalną aferę, która miała na celu wyłudzić pieniądze. Marcelina postanowiła udzielić komentarza i powiedziała, jak to wygląda z jej perspektywy. Nic nie jest takie, jakim się wydaje.

Marcelina Zawadzka jak Beyonce – pokazała się w seksownej stylizacji: „Oj, koleżanek to Ty nie będziesz miała”

Jakiś czas temu śledczy zaczęli przyglądać się grupie osób, która oszukiwała Skarb Państwa. Prokuratura w Łodzi stworzyła akt oskarżenia, na podstawie którego aż siedemnaście osób usłyszało zarzut uczestnictwa w grupie przestępczej. Zawadzka nie usłyszała takiego zarzutu. Prowadząca również została oszukana. 

Marcelina Zawadzka oszukana

Zawadzką oskarżono o oszustwa związane z fałszowaniem faktur oraz pranie brudnych pieniędzy. Marcelina udzieliła komentarza w rozmowie z „naTemat.pl„, w której przyznała że czuje się podwójnie oszukana.

Lewandowscy padli ofiarą OSZUSTWA! – Ostrzegają fanów

Ciężko mi komentować tę sprawę, bo czuję się w niej podwójnie oszukana. Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał – powiedziała Zawadzka.

View this post on Instagram

To, że nie potrafię usiedzieć na miejscu – to wiadomo 😉 Lato ☀️☀️jest szczególne pod tym względem, ponieważ jestem ciągle w ruchu, ciąąąągle 🐆🦋🏄🏼‍♂️🚴🏼‍♀️🏍🚜 A to bieganie, a to motocykl, a to skutery wodne czy deska, potem spotkanie z przyjaciółmi 👫😉 🧝🏼‍♀️🧝🏼‍♂️ Ostatnią rzeczą o jakiej chce myśleć podczas takich ekspresowych dni to poprawienie makijażu 🦹🏼‍♀️ Dlatego zdecydowałam się na współpracę z Avon. Jestem Ambasadorką najnowszej kolekcji POWER STAY która jest wodoodporna i supertrwała i utrzymuje się cały dzień 🦾👩🏻‍🎤👩🏼‍🔬Dwa dni temu sprawdzałam jak radzi sobie w morzu podczas pływania na skuterach oraz w wodzie, bo nie mogłam się powstrzymać, przed wskoczeniem do niej gdyż wydawała się tak ciepła! – i udało się! Nic sie nie rozmazało 🧚🏻‍♀️ A Wy sprawdzałyście już możliwości tych produktów? Podczas sesji zdjęciowej wytrzymał tez cały dzień – także jestem dobrej myśli –  a tusz do rzęs jest rewelacyjny, mój must have tego lata 👁👁 #wyzwaniepowerstay #Zoom_na_oko #avonpowerstay #summerstay @avon_polska #backstage

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka) on

Okazuje się, że obsługujące Marcelinę biuro księgowe dopuściło się złamania prawa. Zawadzka przyznała, że dlatego zatrudniła postronne osoby, bo sama nie zna się na księgowości.

Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biuro księgowe, dokumenty tejże feralnej transakcji, w sposób jak się okazało nieuprawniony, uwzględniło w księgach rachunkowych i deklaracjach podatkowych, czego ponoć robić nie wolno. Ja osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową

Prezenterka złożyła wymagane wyjaśnienia i dodała, że jest dobrej myśli. Jednak może być tak, że Zawadzka będzie musiała zapłacić karę za niedopilnowanie osób, które zajmowały się jej finansami.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marcelina Zawadzka w makijażu, który będzie HITEM lata

Marcelina Zawadzka odniosła się do ZŁOŚLIWEGO komentarza na temat ślubu

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez wychodzą z sądu (ZDJĘCIA)

Marcelina Zawadzka pozuje na ściance.

Marcelina Zawadzka, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Marcelina Zawadzka w "PnŚ".

Marcelina Zawadzka/fot. AKPA.

Marcelina Zawadzka w dżinsowym kombinezonie.

Marcelina Zawadzka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.