Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych osób w Polsce. Firmy się o nich zabijają, żeby tylko zareklamowali ich produkt. Piłkarz obecnie reklamuje Huawei, Head&Shoulders i Vistulę. Natomiast Ania skupiła się na reklamie produktów z własnej marki, czyli „ByAnn”.

Lewandowscy zostali oszukani

Natomiast jak można się domyślać, są też łatwym kąskiem dla oszustów. Padli ofiarą kradzieży wizerunku. Małżeństwo za pomocą Instagrama ostrzegło fanów przed produktami odchudzającymi, pod którymi się nie podpisują.

OSZUSTWO! STOP! W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO.

– ostrzegają Lewandowscy.

Anna Lewandowska: Potrafiłam w złości WYKOPAĆ drzwi z framugi

Zaznaczają, że nie ma z ich strony akceptacji na fałszywe informacje, reklamy i wykorzystywanie  wizerunku.

Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom.

– oświadcza Ania i Robert.

Anna Lewandowska: Nie czeszę się, NIE MALUJĘ – trenerka pokazała swoje zdjęcie z wakacji

Wyświetl ten post na Instagramie.

⚠️OSZUSTWO⚠️STOP✋✋✋ W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO. Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań. Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom. #annalewandowska #robertlewandowski

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wyświetl ten post na Instagramie.

My must have during holidays - healthy snacks from @foods_by_ann They save my life! Especially... Bars and Chlorella - great for hair and complexion. Let me remind you that today we have the 22nd day of #30dnitrenujezlewa challenge✌with a new application program 👉 Challenge7. How do you like it?? Today its time for Cardio👌 _________ Moje wakacyjne MUST HAVE to zdrowe przekąski @foods_by_ann ! Ratują mi życie! Szczególnie batony i... CHLORELLA, która poza tym, że PODCZAS UPAŁÓW POMAGA USUWAĆ NADMIAR WODY Z ORGANIZMU, to działa prozdrowotnie, opóźnia procesy starzenia się skóry, no i wpływa znacząco na kondycję moich włosów, o które ciagle dopytujecie 🤗 A! I przede wszystkim jest wsparciem dla organizmu, podczas treningów i pracy, ponieważ:
▫️składa się w 60% białka
▫️dodaje energii
▫️odżywia mięśnie
▫️przyśpiesza metabolizm Jej smak, to rzecz gustu, ale wystarczy spróbować w postaci koktajlu (👉przepis na ostatnim zdjęciu) ——— Przypomnę jeszcze, że dziś mamy 22 dzień #30dnitrenujezlewa✌️ Czeka nas caaały tydzień z nowym programem z aplikacji @diet_training_by_ann 👉 Challenge7. 💣 Macie już pierwsze wrażenia? Dajcie znać jak się Wam z nim trenuje🤗 ______ Dzisiaj - Cardio Wtorek - ABS Środa - Karate Cardio Czwartek - Mocne pośladki Piątek - Cardio Sobota - Stretching Niedziela - Karate Cardio 🤘🙌 _________ #annalewandowska #dietandtrainingbyann #foodsbyann #chlorella #healthylifestyle #healthysweets

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)