Marcelina Zawadzka w ostatnich latach zakończyła trzy związki. W 2017 roku, po kilku miesiącach, rozstała się z Mikołajem Roznerskim. Następnie jej serce skradł brazylijski model, Leonardo Margues. A ostatni związek Zawadzkiej, o którym było głośno, to ten trwający blisko rok z Rafałem Jonkiszem. Para rozstała się w 2019 roku.

Marcelina Zawadzka pokazała GARDEROBĘ. Szafy do samego sufitu!

Marcelina Zawadzka odpowiada na komentarz o ślubie

Od tamtej pory nie pisze się o życiu miłosnym, a już na pewno nie o byłej Miss. Najwyraźniej komuś przeszkadza to, że Marcelina jest singielką. Ostatnio dodała kilka zdjęć, które niezwykle spodobały się internautom, którzy nie przestawali zachwycać się jej urodą. Wśród komplementów znalazł się też złośliwy komentarz.

Może i ładna, ale najważniejszego nie ma, ani ślubu, ani męża, ani dzieci – napisał ktoś z internautów.

Te słowa nie spodobały się nie tylko Marcelinie Zawadzkiej, ale też jej fanom. Część osób stanęła w jej obronie i tłumaczyła, że ślub, mąż i dzieci nie są najważniejsze, a bycie singlem nie musi oznaczać, że ktoś jest nieszczęśliwy. Prezenterka też zabrała głos i szczerze się odniosła do komentarza.

Szokujący komentarz… 🙂 Mam nadzieję, że Ty osobo (bo nie wiem czy jesteś kobieta czy mężczyzna) jesteś „pełen” życiowo. Życzę Ci tego! Jeśli w Twoim mniemaniu to jest szczęście. Pewnie myślisz, że ja nie chcę nikogo sobie znaleźć. To jesteś w błędzie. Dzięki za komentarz – odpisała.

Marcelina Zawadzka odpowiada na komentarz o ślubie

Marcelina Zawadzka odpowiada na komentarz o ślubie/fot. Instagram/marcelina_zawadzka

ZOBACZ TEŻ:

Marcelina Zawadzka w garniturze i sportowych butach. Dobre połączenie?

Marcelina Zawadzka w koronkach i falbankach – ta mini ledwie zakrywała pupę (ZDJĘCIA)

Marcelina Zawadzka pokazała MEGA fryzurę, idealną na lato

Marcelina Zawadzka w "PnŚ"

Marcelina Zawadzka/fot. AKPA

Marcelina Zawadzka w "PnŚ"

Marcelina Zawadzka/fot. AKPA