Mariah Carey i Rihanna nie cierpią się!

854 854

Divy w natarciu! Mariah Carey i Rihanna delikatnie mówiąc nie darzą się sympatią.

Jedna o drugiej ma fatalne zdanie. Trudno się dziwić – tkwią w tym samym biznesie. W dodatku Mimi boi się ponoć dużo młodszej konkurencji.

Na ostatniej imprezie halloweenowej zupełnie się ignorowały, co według świadków wyglądało dość komicznie. Jedna od drugiej uciekała na drugi koniec sali, a gdy stały obok, udawały, że się nie widzą.

Nic jednak nie pobije wejścia Mariah do toalety – potrzebowała wianuszka sześciu ochroniarzy, by nikt przypadkiem nie zahaczył o jej białe, anielskie skrzydło.

&nbsp
 
41 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Mariah to skonczona idiotka i zapatrzona w siebie kretynka… szkoda jej, bo glos ma na prawde dobry, ale jako czlowiek jest dla mnie porazka

a to ciekawe dlaczego:)

tyle, że Rihanna swoim stękającym, skrzeczącym głosem nie dorasta Mariah do pięt..

wyglada jak pierdola xD

ciekawe czemu nienapisali, że riri przebrała się za tygryska?

Giulia, 05-11-09, 22:02 napisał(a):kawal baby z tego ‘’aniolka’’ ;Dma podobna masę do beyonce i jakos jej sie nie czepiaciea mariah jest przepiekna

kawal baby z tego ‘’aniolka’’ ;D

mariah robi z siebie niewiadomo kogo, a tak na prawde jest nikim. rihanna jest normalna i nie jest panienka jakas wielka taka och i ach. rihanna jest ma racje tez bym z taka nadeta krowa sie nie zadawała.

bo przed mariah wyrosła knkurencja i to młodsza!!! i teraz Mariah z nienawieści ją omija, a riri pewnie też jej juz ma dosyć.

No sory ale gdzie tak Ranie do Maryski

wiedziałam, że to głupia plota. Z dzisiejszego wywiadu z Mariah u Larry Kinga:Mariah said it is hard for her to understand the physical abuse between her friends Rihanna and Chris Brown because she was “very sequestered” when she was a younger star. ”I wasn’t really allowed out of the house, so I can’t imagine what she went through. If I were just allowed to be young and with a young boyfriend who’s also a star and you know, you’re working and you’re both — I don’t know what goes on,” she said.

yourdestiny, 04-11-09, 15:26 napisał(a):ja mysle ze Rihanna po prostu zazdrosci Mariah, przeciez sama kiedys w jakims wywiadzie powiedziala ze Carey jest jej idolka, a np. kazdy czlowiek ma cos takiego ze jak komus zazdrosci to go.. nie lubi. WOOW ; ddA ja myślę, że to tylko plota.

E tam… nie bardzo wierzę. Ale Riri wygląda staro na tej focie 🙁

e tam, to pewnie plota i tyle

A Rihanna tak ją podziwiała…

z Rihanny diwa raczej żadna

a ta mariah to taką dziewczynkę małą z siebie robi. nie lubie jej ;/

Co wy gadacie Mariah ma twarz myszy i rozlazle cyce .;D a wy się nią tak zachwycacie co niektorzy już tysiąc razy lepsza jest riri i moim zdaniem ma lepsze piosenki ;]

to straszne .. xD

Hhahahahhahah! ona jest świetna

Fajny aniołek;)

Na status divy trzeba zasłużyć. A jeśli Rihanna jest uważana za divę, to koniec świata O.o

Och biedna Mariah jak to dobrze że ci ochroniarze chcieli iść z nią do kibla…że też jej się skrzydełko nie uje***o…żal 😐

Obie to divy…..

obydwie są do dupy chociaż Maryśka ma ładny głos a rihanna to taka gorsza wersja beyonce

Dziwnie a oglądałem video gdzie JESZCZE NIEPOPULARNA Rihanna śpiewa na konkursie talentów piosenkę hero Mariah Carey- I KOSZMARNIE JEJ TO WYSZŁO. Więc Rihanna nie bardzo ma się czym popisać…

och, uwaga, bo jeszcze Mariah utną przez przypadek skrzydełko i będzie trzeba wzywać karetke…;((

Rihanna DIVĄ! ! ? ? ! ! Coś tu nie gra…;(Z pewnością Mariah jest tu DIVĄ

Ja wolę Mariah Carey nie tylko dlatego ze jest dużo ŁADNIEJSZA to ma fajniejsze głos

Ale żałosne ja to bym nawet z jednym nie poszła . xd

ja mysle ze Rihanna po prostu zazdrosci Mariah, przeciez sama kiedys w jakims wywiadzie powiedziala ze Carey jest jej idolka, a np. kazdy czlowiek ma cos takiego ze jak komus zazdrosci to go.. nie lubi. WOOW ; dd

Uuuuu! Znawcą to ty nie jesteś. Mariah można nie lubić, można uważać ją za nieurodziwą, ale głosu nie można jej odmówić! Głos to jej potęga! Skala to jej potęga! Bez wątpienia Mariah to diva a Rihanna to “dobry produkt”, ale wybacz – beztalencie. Obok divy to ona tylko stała:), a raczej jej unikała. ZGADZAM się. Mariah to ikona.

gość, 04-11-09, 11:33 napisał(a):Mimi to beztaleńcie, nie lubie jej i nigdy nie lubiłam. Robi z siebie wielką dive choć nia wcale nie jest. Daleko jej do divy. co jak co ale nie mozna zarzucic Mariah Carey ze nie ma talentu , wez sie lecz!!!

może Carey usłyszała jak to Rihanna kiedyś ,,zaśpiewała’’ jej Hero:P

gość, 04-11-09, 11:33 napisał(a):Mimi to beztaleńcie, nie lubie jej i nigdy nie lubiłam. Robi z siebie wielką dive choć nia wcale nie jest. Daleko jej do divy. Uuuuu! Znawcą to ty nie jesteś. Mariah można nie lubić, można uważać ją za nieurodziwą, ale głosu nie można jej odmówić! Głos to jej potęga! Skala to jej potęga! Bez wątpienia Mariah to diva a Rihanna to “dobry produkt”, ale wybacz – beztalencie. Obok divy to ona tylko stała:), a raczej jej unikała.

ruhana to straszna dziewucha

Mimi to beztaleńcie, nie lubie jej i nigdy nie lubiłam. Robi z siebie wielką dive choć nia wcale nie jest. Daleko jej do divy.

mariha nie lubi sie tez z j.lopez

gość, 04-11-09, 06:57 napisał(a):To ciekawe kto ją zaprosił skoro to była impreza Mariah i jej męża. No ktoś musiał ;] . Dokładnie. Znowu spalony “news”. Przed sfabrykowaniem tak genialnego newsa wypadałoby najpierw sprawdzić fakty.

To ciekawe kto ją zaprosił skoro to była impreza Mariah i jej męża. No ktoś musiał ;] .

podoba mi się aureola. i nic poza tym 😉