7. edycja „Love Island” wzbudziła wiele negatywnych emocji. Widzowie stwierdzili, że jeszcze nigdy nie było tak toksycznych uczestników, jak w tym sezonie.

Agata Paź i Hubert Wicher z „Love Island” na romantycznym jak z filmu spacerze (ZDJĘCIA)

Marta i Adam z Love Island się rozstali

Wiosenny sezon wygrali Agata i Hubert z bardzo dużo przewagą głosów od widzów. Natomiast pozostali uczestnicy nie wierzyli w ich szczere intencje, co dało się odczuć przed samym finałem. Adam Boguta wprost powiedział Hubertowi, że go nie lubi, a Sandra Dorsz przy śniadaniu wyznała, że nie wierzy w jego uczucia do Agaty.

Zaraz po Alicji najwięcej hejtu zebrał Adam Boguta. Przez prawie cały sezon widzowie próbowali go usunąć z show, a potem zarzucali produkcji, że specjalnie go faworyzuje. Kiedy poznał Martę, zauroczył się w niej od pierwszego wejrzenia, a widzowie nadal nie wierzyli w jego szczere intencje. Mimo tego Adam i Marta zajęli trzecie miejsce w siódmej edycji programu „Love Island”.

Adam Boguta po wyjściu z „Love Island” odpowiada na hejt. Wyznaje, że nie może spać w nocy

Teraz wygląda na to, że widzowie mieli racje! Jednak uczucie pomiędzy Martą a Adamem nie przetrwało próby czasu. W sobotę uczestniczka LI poinformowała fanów, że już nie są razem.

Nie jestem już z Adamem. Nie zakochał się i nie winię go za to. Sama tak miałam w poprzednich związkach i całkowicie rozumiem. Nie da się kogoś zmusić do miłości. Życzę mu jak najlepiej – napisała na Instagramie.

Finał „Love Island. Wyspa miłości”. Kto wygrał 7 sezon show?

W rozmowie z Plejadą zdradziła, jak wyglądało rozstanie:

Zapytałam, czy mnie kocha i nie odpowiedział. Więc dla mnie wszystko było jasne. Nie czuję się dobrze, bo była to dla mnie niespodzianka. Myślałam, że jest między nami okej. Byłam naprawdę zakochana. Nie żałuję tej relacji. To był piękny czas – stwierdziła Marta.

Boguta także odniósł się w sieci do rozstania. Przyznał, że nie jest w stanie dać jej takiej miłości, jakiej oczekuje:

Proszę was o wstrzymanie się z negatywnymi komentarzami. Wszyscy jesteśmy dorośli. Staramy się dać drugiej osobie w relacji to, czego potrzebuje i kochać się wzajemnie takimi, jakimi jesteśmy. To, że komuś się nie udało, to nie jest twoje zmartwienie. Rozstałem się z Martą, ale uważam, że jest bardzo dobrym człowiekiem i zasługuje na kogoś, kto ją pokocha tak jak ja nie potrafiłem – przyznał. 

Po odpowiedziach Marty można zauważyć, że czuje się oszukana przez Adama. Jeszcze wczoraj go broniła, a dzisiaj ma już inne podejście do rozstania.