Magdalena S. to uczestniczka trzeciej edycji programu „Love Island” była zamieszana w przestępczą działalność. Dziś media dowiedziały się, że 29-latka została zatrzymana na londyńskim lotnisku Heathrow, kiedy wracała z Dubaju.

Karolina Gilon o końcu „Love Island” i ślubie z Mateuszem (CAŁY WYWIAD)

Magda z „Love Island” zatrzymana

Magdalena S. przedstawiała się w reality show jako spontaniczna, pewna siebie blondynka. Po programie wyjechała do Wielkiej Brytanii i założyła firmę, która specjalizowała się wynajmem jachtów w Dubaju.

Jak dowiedzieli się dziennikarze „Faktu”, do zatrzymania doszło w związku z operacją Matrix (jedna z najgłośniejszych akcji narkotykowych w Wielkiej Brytanii). Funkcjonariusze podejrzewają, że Magdalenę S. miała pomagać grupie przestępczej w rozpowszechnianiu substancji psychoaktywnych, o łącznej wartości ok. 53 mln funtów. Miały być sprzedawane za pośrednictwem platformy Amazon.

Oliwia Knapek z „Love Island” bardzo się zmieniła. Dziś podbija branżę erotyczną!

O sprawie pisze także brytyjski dziennik „The Sun”, który przypomina, że już rok temu policjanci przechwycili 1 kg kokainy. Po tej akcji funkcjonariusze sprawdzili wiadomości WhatsApp na przejętych telefonach, aby poznać kluczowych członków gangu, a wśród nich była Magdalena S.

Love Island: Widzowie ZNIESMACZENI nowym sezonem! „PATOLOGIA, na wymioty mnie wzięło”