Największą metamorfozę Marta Żmuda Trzebiatowska przeszła ponad rok temu. Wówczas zaczęła grać w serialu „Blondynka” i na potrzeby roli zmieniła kolor włosów właśnie na blond. Obecnie ma już nieco ciemniejsze włosy, które niedawno podcięła, a także postawiła na grzywkę.

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała POKÓJ syna. „My w swoim żywiole: mama czyta i się wygłupia, a synek…”

Marta Żmuda Trzebiatowska ma nową fryzurę

Aktorka dość często eksperymentuje z fryzurami i choć zmiany nie są bardzo spektakularne (z wyjątkiem wspomnianej koloryzacji na potrzeby serialu) to zawsze jednak widać zmianę. Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się najnowszą fryzurą i nie da się nie zauważyć, że tym razem postawiła na grzywkę, a o całą jej fryzurę zadbał jej zaprzyjaźniony fryzjer.

Spotkania i zmiany to to co lubię w moim zawodzie najbardziej. Z Piotrem znamy się od… chyba od zawsze… W każdym razie długo. W tym samym czasie startowaliśmy w naszych zawodach i choć potem często się mijaliśmy, to nasze drogi wciąż się krzyżują – napisała aktorka.

Fani aktorki jednogłośnie stwierdzili, że to zdecydowanie zmiana na plus, a aktorce bardzo pasuje grzywka. Zdjęcie skomentowała także Paulina Krupińska, która też kilka razy decydowała się na grzywkę.

  • Ach te grzywki. Człowiek obcina, potem zapiszczą, znów obcina i zapiszczą itd. Ale pięknie wyglądasz – napisała Krupińska.
  • Ale uroczo z grzywką.
  • Jak mała dziewczynka.
  • Piękne zmiany.
  • Ale świetna ta fryzura! Serio, serio.
  • Śliczny kolor.
  • Zjawiskowo! – komplementowali fani aktorki.

ZOBACZ TEŻ:

Niewyspana Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. „Nie zawsze jest lekko”

Marta Żmuda Trzebiatowska o nowej sytuacji w domu. „Zmęczona, ale szczęśliwa”

Marta Żmuda Trzebiatowska na ściance

Marta Żmuda Trzebiatowska/fot. AKPA

Marta Żmuda Trzebiatowska na ściance

Marta Żmuda Trzebiatowska/fot. AKPA

Marta Żmuda Trzebiatowska na ściance

Marta Żmuda Trzebiatowska/fot. AKPA