Marta Żmuda Trzebiatowska (36 l.) i Kamil Kula (31 l.) pod koniec maja po raz drugi zostali rodzicami. Para dotychczas wychowywała 2,5-letniego syna, a teraz w ich rodzinie pojawiła się córka.

Niektóre kobiety na to narzekają, a Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się tym

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała pokój syna

Niedługo po narodzinach drugiego dziecka aktorka zdradziła w jednym z wpisów, że a domu zapanował mały chaos, a ona musiała „na nowo poukładać porządek dnia i nocy”. Sytuacja jest już opanowana i Żmuda Trzebiatowska ma czas na spokojne wieczory, podczas których czyta synowi do snu. Do tego samego zachęciła też innych rodziców.

My w swoim żywiole: mama czyta i się wygłupia, a synek zasłuchany i czujny na każdą pomyłkę. Wiecie, że tak sprawdzam wieczorem czy już zasnął? Zaczynam zmieniać imiona bohaterów, szyki zdań, kiedy mnie nie poprawia znaczy, że już smacznie śpi. Chcę Was przekonać byście znaleźli choć kilkanaście minut dziennie i poświęcili je na czytanie swoim dzieciom – napisała.

Przy okazji pokazała, jak wygląda pokój chłopca. Znalazło się w nim drewniane łóżko w kształcie domku, wysoka szafa, lampka i maskotki. Uwagę zwraca też jasna tapeta w rośliny i zwierzęta. Pięknie?


ZOBACZ TEŻ:

Niewyspana Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. „Nie zawsze jest lekko”

Marta Żmuda Trzebiatowska o nowej sytuacji w domu. „Zmęczona, ale szczęśliwa”

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska/fot. AKPA

Marta Żmuda Trzebiatowska na ściance

Marta Żmuda Trzebiatowska/fot. AKPA