Kilka dni temu portal party.pl napisał, że Marta Żmuda Trzebiatowska (35 l.) spodziewa się dziecka. Aktorka jest podobno w drugiej ciąży.

Marta Żmuda-Trzebiatowska PIERWSZY raz o ciąży – zdradziła, ile przytyła

Gwiazda nie skomentowała wprost medialnych doniesień, jednak jej post z Instagrama sugeruje, że faktycznie ona i jej mąż, Kamil Kula, spodziewają się narodzin drugiego dziecka:

Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie.❤️

Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę.❤️ Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła – życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia! – napisała aktorka.

Marta Żmuda Trzebiatowska nadała dziecku wyjątkowe imię

W sobotę Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się w studio Pytania na śniadanie. Miała na sobie luźną sukienkę i długi żakiet.

Jakie płci będzie drugie dziecko marty Żmudy Trzebiatowskiej?

Tymczasem magazyn Flesz pisze, że aktorka, która wychowuje już z mężem synka, Bruno, tym razem spodziewa się córeczki.

Bez wględu na płeć – gratulujemy i życzymy zdrowia mamie i dziecku 🙂

Marta Zmuda Trzebiatowska, fot.  forumgwiazd.com.pl / Forum

Marta Zmuda Trzebiatowska, fot.  forumgwiazd.com.pl / Forum