Oliwia Bieniuk, 17-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, udzieliła wywiadu dla „Vivy!”. W rozmowie został poruszony temat Martyny Gliwińskiej, z którą jej ojciec związał się po śmierci mamy, a także ich synka Kazika – jak zareagowała na niego siostra?

Oliwia Bieniuk o dniu, w którym zmarła jej mama: Przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem

Oliwia Bieniuk o relacji z Martyną Gliwińską

Jarosław Bieniuk po śmierci Anny Przybylskiej związał się z projektantką wnętrz, Martyną Gliwińską. Obecnie nie są razem, ale mają synka Kazika. Oliwia przyznała, że nawet po ich rozstaniu, ma z nią dobry kontakt.

Zawsze ją lubiłam. Była pierwszą kobietą po śmierci mamy. Stała po naszej stronie i się nami opiekowała. Nawet gotowała nam obiady. Byłyśmy blisko ze sobą, wyjeżdżałyśmy razem na wakacje. Wszystko się zmieniło, gdy tata się rozstał z Martyną. A ja wiem, że nie mogę mu nakazać, by kochał tych, których ja lubię. To jest jego życie, w które się nie wtrącałam i nie będę wtrącać. A Martynę nadal bardzo lubię.

Oliwia Bieniuk w wywiadzie o MAMIE. „Nie wiem, czy gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji”

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy przed kamerą. Zagrała z Andrzejem Grabowskim i Piotrem Cyrwusem

Oliwia opowiedziała również, jak zareagowała na wieść o tym, że będzie miała kolejnego brata. Na początku nie była zadowolona, ale teraz bardzo się cieszy.

Gdy dowiedziałam się o Kaziku, myślałam, że tata żartuje. Powiedział mi o tym na wakacjach, na Helu. Szliśmy, śmialiśmy się z czegoś, tata się śmiał, bo jest żartownisiem, dlatego myślałam, że nie mówi poważnie. Ale gdy okazało się, że to prawda, na początku się wkurzyłam, ale z czasem pogodziłam się z tym. Zwłaszcza że niedługo będę już miała swoje życie i nie wiadomo, jak ono się potoczy. A gdy Kazio jest w naszym domu, daje nam mnóstwo radości. Małe dziecko ożywia atmosferę. Teraz ma pół roku. Ciekawa jestem jego dorastania.

View this post on Instagram

,,Nie czuję się dorosła, chociaż uważam, że dojrzałam już do pewnych problemów czy sytuacji. Ale ciągle w środku mnie tkwi dziecko, z różnymi pytaniami, na które jeszcze sobie nie odpowiedziało", mówi nam @oliwia.bieniuk ❤️ Cała rozmowa w nowej VIVIE! Magazyn dostępny w punktach sprzedaży w całej Polsce już od 17 września, a także w formie e-wydania na stronie hitsalonik.pl💫 A fragmenty już na Viva.pl ☀️ Rozmawiała Krystyna Pytlakowska Zdjęcia BARTEK WIECZOREK/ LAF AM Makijaż Dagmara Śrama -Pieńkowska Fryzury Paweł Brzozowski Stylizacja @czaja_wyczaja Produkcja Paulina Aleksiejuk-Lewandowska Za pomoc w realizacji sesji serdecznie dziękujemy Kempingowi Chałupy 6/www.chalupy6.com #oliwiabianiuk #annaprzybylska #jaroslawbieniuk #sesjazdjeciowa #poruszajacywywiad #stylish #bluestyle #amazinggirl #wywiadyvivy #vivamagazyn #tesknota #morze #sesjaplenerowa #vivapl #rodzina #memories

A post shared by Viva.pl (@viva_magazyn) on

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach fot. Instagram

Jarosław Bieniuk z dziećmi

Jarosław Bieniuk z dziećmi fot. Jacek Kurnikowski/AKPA