W listopadzie tygodnik „Na żywo” poinformował, że Martyna Gliwińska spodziewa się dziecka. Wówczas okazało się, że ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk, wdowiec po Annie Przybylskiej. Bieniuk i Gliwińska byli parą, ale po jakimś czasie się rozstali. Nadal jednak utrzymywali przyjacielskie relacje.

Małgorzata Rozenek wybrała rodziców CHRZESTNYCH dla dziecka

Martyna Gliwińska urodziła!

W momencie, kiedy okazało się, że Gliwińska jest w ciąży, w mediach mówiło się też, że Bieniuk uznał ciążę kobiety za „problem”. Sportowiec bronił się i wyjaśnił, że wątpi w te słowa i nie jest w stanie uwierzyć, że Gliwińska coś takiego powiedziała. Dodał jednak, że faktycznie sytuacja między nimi jest skomplikowana, ale starają się wszystko ze sobą poukładać. Ze względu na dziecko.

Tygodnik „Na żywo”, który informował o ciąży Gliwińskiej, teraz informuje, że celebrytka jest już po porodzie. Urodziła kilka dni temu. Ponoć uczestniczył w nim także Bieniuk.

Blady i wystraszony Jarosław Bieniuk w SĄDZIE (ZDJĘCIA)

To piękny gest z jego strony i Martyna bardzo to docenia. Tym bardziej że ich relacje w ostatnim czasie mocno się ochłodziły, były piłkarz najpierw przestał interesować się jej losem, a jesienią zeszłego roku zerwał z nią kontakty – twierdzi tygodnik.

Para ponoć powitała na świecie syna, któremu dali na imię Kazimierz. Nie pozostaje nic innego, jak czekanie na oficjalne potwierdzenie tej informacji przez Bieniuka lub Gliwińską.

ZOBACZ TEŻ:

Martyna Gliwińska pokazuje ciążowy brzuch w 8. miesiącu

Ciężarna Katy Perry w OBCISŁEJ sukience! Nadruk sugeruje PŁEĆ dziecka?

Fanka zapytała Anię Lewandowską o płeć dziecka. Trenerka odpowiedziała