Marzena Rogalska podjęła trudną decyzję o odejściu z TVP. Nie ukrywała, że miał na to wpływ Strajk Mediów, który odbył się 10 lutego. W wywiadzie dla Onetu powiedziała więcej na ten temat, odniosła się również do swojej znajomości z Tomaszem Kammelem.

TVP Kobieta ma nowy spot. Bez Marzeny Rogalskiej

Marzena Rogalska o relacji z Tomaszem Kammelem

Marzena Rogalska wyznała, że bardzo trudno było jej pracować w tym dniu. Już wtedy powiedziała do swojego współprowadzącego:

Być może to jest ostatni program, który prowadzimy razem.

Dziennikarka bardzo lubiła swoją pracę. Chociaż decyzja o odejściu nie należała do łatwych, Rogalska nie boi się zmian.

Nigdy nie liczyłam, ile czasu spędziłam w „PnŚ”, robiłam to, co kocham, czas leciał, zmieniali się szefowie i prezesi, a ja przede wszystkim chciałam być dla ludzi. Nie jestem tylko prezenterką, jestem dziennikarką i zawód, który wykonuję, jest rodzajem służby, takiej służby cywilnej, która ma być wolna od polityki (…) Miałam to szczęście, że od dziecka rodzice zachęcali mnie do próbowania i doświadczania nowych rzeczy. Z ciekawością i bez lęku.

Marzena Rogalska w pierwszym wywiadzie po odejściu z TVP: „Byłam tak zmęczona i zapracowana”

Marzena prowadziła śniadaniówkę w duecie z Tomaszem Kammelem. Byli uwielbiani przez widzów i nazywani „Rogamelem”. Prawda jest jednak taka, że łączyły ich tylko relacje zawodowe.

Rzeczywiście byliśmy zgranym duetem, ale w pracy. Kilka tygodni temu podczas programu, w przerwie reklamowej Tomek powiedział do mnie: „Jedyną rzeczą, której naprawdę ci zazdroszczę, to przyjaciele”. Nie spotykaliśmy się prywatnie. Tomek nie był u mnie w domu, nie zna mojego partnera, moich przyjaciół, nie uczestniczył w prywatnych imprezach, na przykład urodzinowych. Trudno mówić o przyjaźni na podstawie zdjęć z mediów społecznościowych, pokazujących nas w pracy, chociaż uśmiechniętych i na kanapie z filiżanką kawy w przytulnych okolicznościach przyrody. Takie miejsca zazwyczaj nie kojarzą się z pracą.

Marzena Rogalska ODESZŁA Z TVP. Wydała oświadczenie

Jak odniosła się do tego, że Kammel nawet jej nie pożegnał?

Z Tomkiem łączyły mnie relacje zawodowe i zawsze wiedziałam, że nie chcę tego zmieniać, a to jak mnie pożegnał, czy nie pożegnał, pozostawię bez komentarza.

 

Marzena Rogalska na starych zdjęciach

Marzena Rogalska/fot. AKPA

Marzena Rogalska na starych zdjęciach

Marzena Rogalska/fot. AKPA

scena z: Tomasz Kammel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel na ściance.

Tomasz Kammel, Marzena Rogalska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Marzena Rogalska, Tomasz Kammel

Marzena Rogalska, Tomasz Kammel, fot. Forumgwiazd / Forum