Marzena Rogalska miała być jedną z największych gwiazd zapowiadanej TVP Kobieta, która ma wystartować 8 marca. Nieoczekiwanie dziennikarka zerwała współpracę ze stacją, co stało się najgłośniejszym wydarzeniem ostatnich tygodni . Szeroko komentowano nie tylko decyzję Marzeny Rogalskiej, ale również milczenie ze strony stacji i jej ekranowego kolegi.

Tomasz Kammel o odejściu Marzeny Rogalskiej. Tego wpisu szybko POŻAŁOWAŁ

TVP Kobieta – spot

W pierwszym filmie promującym stację pojawiła się Marzena Rogalska, w którą przeistoczył się Tomasz Kammel. Spot był skrytykowany za stereotypowe przedstawienie kobiet i infantylną stylistkę, w której został zrealizowany.

Teraz stacja postanowiła pokazać światu nowy film, który został zrealizowany bez udziały Marzeny Rogalskiej. Prezentacja nowego spotu odbyła się podczas imprezy ramówkowej TVP, na której z wiadomych przyczyn zabrakło popularnej dziennikarki.

Marzena Rogalska w pierwszym wywiadzie po odejściu z TVP: „Byłam tak zmęczona i zapracowana”

Filmik nadal pokazuje kobiety w ujęciu kury domowej, a w tle gra piosenka z filmu „Pretty woman”, który jakby nie było, jest opowieścią o prostytutce. Zmiany objęły… wycięcie Marzeny Rogalskiej.

Szefowa stacji, Iwona Bocian-Zaciewska, jest zachwycona powstającym kanałem tematycznym.

TVP Kobieta będzie wyjątkowym kanałem wyspecjalizowanym – mądrym, misyjnym oraz pełnym pasji i inspiracji. Stacja będzie się wyróżniać dobrą, nowoczesną i zróżnicowaną ofertą programową. Jestem przekonana ze będziemy nr 1 wśród stacji lifestylowych w Polsce – powiedziała w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Tak zmieniła się od początku kariery!

Wyobrażacie sobie tę misję w telewizji Jacka Kurskiego?

Marzena Rogalska na starych zdjęciach

Marzena Rogalska/fot. AKPA

Marzena Rogalska na starych zdjęciach

scena z: Marzena Rogalska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Marzena Rogalska na starych zdjęciach

Marzena Rogalska/fot. AKPA

Izabella Krzan

Warszawa, 17.02.2021. Nagranie programu 'Pytanie na Sniadanie’ w TVP2; n/z Izabella Krzan, Tomasz Kammel,Image: 591493965, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: ForumGwiazd.com.pl / Forum

scena z: Izabella Krzan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA