Marzena Rogalska dołączyła do grona gwiazd, które pożegnały się z Telewizją Polską. Dziennikarka była związana ze stacją przez 12 lat. W oświadczeniu, które pojawiło się na jej profilu definitywnie odcięła się od upolitycznionej stacji zarządzanej przez Jacka Kurskiego.

Marzena Rogalska pokazała łazienkę. „Jak z żurnala”

Marzena Rogalska – TVP

Widzowie pokochali Marzenę Rogalską za poczucie humoru i bezpretensjonalne podejście. Występowała m.in. w „Kocham Cię, Polsko” i „Pytaniu na śniadanie”, które współprowadziła z Tomaszem Kammelem. Do legendy telewizji przeszła już nieudana sztuczka, którą wyemitowano na wizji czy zerwana huśtawka, z której gwiazda spadła w programie na żywo.

W swoim oświadczeniu dziennikarka nawiązała do Strajku Mediów.

Marzena Rogalska na najnowszym zdjęciu wygląda jak NASTOLATKA: „Myślałam, że to Aga Woźniak-Starak”

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej.

Rogalska zaznaczyła, że nie znika z przestrzeni publicznej. Zaprosiła swoich fanów do teatru oraz lektury swojej najnowszej książki.

Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa – napisała Marzena Rogalska.

Marzena Rogalska jest zakochana! Przyjaciółka zdradziła Rewii, że 49-letnia dziennikarka znalazła miłość

Marzena Rogalska miała być twarzą TVP Kobieta, której start zapowiedziano na 8 marca. Cukierkowy spot promujący kanał tematyczny wywołał poruszenie w mediach, które zarzucały stereotypowe i seksistowskie przedstawienie kobiety.

marzena-rogalska

marzena-rogalska

marzena-rogalska

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel na ściance.

Tomasz Kammel, Marzena Rogalska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Marzena Roglaska w czerwonym kombinezonie.

Marzena Rogalska, fot. Podlewski/AKPA.

scena z: Jacek Kurski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA