Mata pojawił się na studniówce swojej dziewczyny w V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Romualda Traugutta w Radomiu. Bal odbył się w malowniczym Pałacu Aleksandra w Kiedrzyniu.

Zapadł prawomocny wyrok w sprawie Maty i marihuany!

Raper Mata na studniówce V LO w Radomiu

Mata jako jeden z najbardziej znanych artystów młodego pokolenia zrobił furorę na balu. Jak opisuje „Echo Dnia”, raper bawił się wyśmienicie, a po północy dał się nawet namówić na krótki występ i zaśpiewał jeden ze swoich hitów. Chętnie też rozdawał autografy i pozował do zdjęć, nawet z nauczycielami.

Muzyk bardzo strzeże swoje życie prywatne, wiadomo tylko, że ma znanego ojca prawnika, ale on także bardzo mało mówi o synu. Do tej pory niewielu wiedziało nawet, w kim zakochany jest Mata. Dzięki zdjęciom ze studniówki okazało się, że dziewczyną słynnego rapera jest Natalia Wencel. 

Mata PO RAZ PIERWSZY zabrał głos od zatrzymania przez policję!

Natalia teraz zrobiła wyjątek i opublikowała wspólne zdjęcie z ukochany na Instagramie. Widzimy, że zdjęcia są wykonane w fotobudce, na których dają sobie buziaki i się przytulają.

MATA wypuścił pierwszy singiel po dłuższej przerwie. MOCNY!

@xoxo_21125 O myślicie? #wencelimata #wencel #natalia #33 #mata #matczak33 #dc #foryou ♬ Erotyczne Pif-Paf - Figo i Samogony