Mata wypuścił pierwszy utwór „Patoprohibicja (28.01.2022)” po dłuższej przerwie! Jak się można było spodziewać, śpiewa o depenalizacji marihuany w Polsce. Przypominamy, że jakiś czas temu Mata został zatrzymany przez policję, po tym, jak znalazła przy nim marihuanę.

Mata PO RAZ PIERWSZY zabrał głos od zatrzymania przez policję!

Artysta tylko raz skomentował zatrzymanie przez policję na gali „Empik”:

Wiele osób uważa, że to była jakaś akcja promocyjna, więc chciałem powiedzieć, że to nie była akcja promocyjna. Po prostu pojechałem z kolegą na piłkę, chcieliśmy z kolegami trochę się wyluzować i złapali nas panowie policjanci — tłumaczył.

Macie ZNOWU grozi więzienie! Zaapelował do Rafała Trzaskowskiego

Mata – nowy singiel „Patoprohibicja (28.01.2022)”

Z kolei kilka dni temu znów dał się we znaki policji. Zorganizował spontaniczny koncert na warszawskich Schodkach, jak w ubiegłych latach. Teraz pojawił się problem, bo nad Wisłę przybiegło nagle 30 tys. ludzi i funkcjonariusze musieli przerwać koncert Maty.

Teraz Mata szerzej podzielił się swoją opinią na temat wymiaru sprawiedliwości w Polsce i nie tylko w utworze „Patoprohibicja (28.01.2022)”.

Singiel został wypuszczony w ramach działalności Fundacji 420 – ma wspierać wszystkich fanów muzyki, którzy jednocześnie wspierają depenalizacji marihuany w Polsce.

Współpraca McDonald’s z MATĄ wyszła na niekorzyść? Doszło wiele negatywnych opinii

Chyba największym zaskoczeniem jest dołączenie legendarnej już piosenki Jamala „Policeman”, którą Mata śpiewa pod koniec klipu.

Jak oceniacie nowy klip Maty?

Sonda

poll-violet

Jak oceniacie nowy singiel MATY?

1

SZTOS!

2

Może być, ale ma lepsze single

3

Słabo!