Mateusz Maga jakiś czas temu ogłosił, że „zmienia branżę” – wybrał w tym celu nagrywanie piosenek.

Zobacz też: Eurowizja 2017: Australia ponownie weźmie udział w konkursie!

Nie ma co przy tym ukrywać, że jako uczestnik Top Model nie uzyskał wielkiego rozgłosu. Ma to zmienić utwór, który przygotował na preselekcje do Eurowizji 2017.

W Kijowie chce zaprezentować utwór First Kiss.

Wielu Internautów twierdzi przy tym, że piosenka naprawdę wpada w ucho. Niestety, druga część „fanów” twierdzi, że jest zupełnie inaczej.

„Hejterzy” uznają przy tym, że musi popracować nad angielskim (przede wszystkim nad akcentem) oraz zarzucają mu „brak umiejętności wokalnych”.

Zobacz też: MATEUSZ MAGA W SUKIENCE NA WYBIEGU FW W MEDIOLANIE

A Wy jak uważacie? Czy utwór Mateusza pozwoli mu na przejście przez preselekcje?

#FirstKiss yeeeah 🎉🎵 My first single is available now! Check: Mateusz Maga – 'FIRST KISS' on my youtube 🎬 sibcribe my new yt! 😉 link in bio or fb: mateuszmaga ✔ Tak! Stało się! 💥 Zaczynam 2017 rok z moim pierwszym utworem! First song… FIRST KISS 💋 Jak narazie przedstawiam Wam wersje audio. Premiera samego teledysku First Kiss przewidziana jest na #Walentynki – 14.02.2017! Dziękuję wszystkim zaangażowanym w produkcję singla, zwlaszcza @starsmanufacture, twórcom polskim jak i amerykańskim! Jestem szczęśliwy, że już podczas realizacji pierwszego singla zainteresowałem swoją barwą głosu osoby tworzące z samym Josh’em Harris tworzącym m.in. dla #LadyGaga 😉 Jak wspominałem już kiedys – tak się składa, że oprócz androgynicznego wyglądu – do tego jestem kontratenorem, ale w first kiss wykorzystuje zupełnie inną skalę o której nawet nie wiedziałem, że mam 🙂 Warto kochać to co się robi i spełniać się, pamiętajcie nigdy nie rezygnujcie z tego do czego dążycie pomimo opinii innych! Tego Wam życzę w tym 2017 roku! Mam świadomość, że łącznie modelingu i śpiewu nie będzie łatwe… ale #nevergiveup !! Jak uważacie, że jest ok to udostępniajcie! Więcej materiałów pojawi się dla subskrybentów ✨ na moim dopiero utworzonym koncie #youtubecom 🎬🎵 Modeling oczywiście traktuję jako piorytet, już za tydzień lecę na Paris Fashion Week gdzie reprezentuje mnie IMG z czego jestem ogromnie szczęśliwy! picture: Larissa Baldovin Miłego dnia! @mateuszmaga Check YouTube🎬: Mateusz Maga – First Kiss 2017. (C) Stars Manufacture

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mateusz Maga (@mateuszmaga)

Mateusz Maga wystartuje z tą piosenką na Eurowizje 2017!

Mateusz Maga wystartuje z tą piosenką na Eurowizje 2017!

Mateusz Maga wystartuje z tą piosenką na Eurowizje 2017!