Rozłam w rodzinie Miley Cyrus wyjaśniony! Tish Cyrus (56 l.) podobno „ukradła” męża Dominica Purcella (54 l.) swojej córce Noah Cyrus (24 l.), z którą jest od jakiegoś czasu pokłócona.

Amerykański magazyn „Us Weekly” donosi, że Tish Cyrus, która przed rozwodem z Billym Rayem Cyrusem przeżyła „całkowite załamanie psychiczne”, związała się z aktorem popularnego serialu „Prison Break” w sierpniu 2023 roku.

Noah Cyrus pozuje topless

Miley Cyrus, była obecna na ślubie matki z australijskim aktorem, jednak jej młodsza siostra Noah i brat Braison nie pojawili się na imprezie w Malibu. W czasie zaślubin rodzeństwo publikowało w social mediach zabawne filmiki ze wspólnego lunchu.

Matka „ukradła” faceta córce?

Niedawno, w podcaście „Call Her Daddy” Tish Cyrus wyznała, że Dominic Purcell odezwał się do niej na Instagramie już w 2016 roku, jednak matka Miley Cyrus nie zauważyła tej wiadomości. Potem po rozstaniu z Billym Rayem Cyrusem Tish sama zainicjowała romans z aktorem. 

Billy Ray Cyrus zaręczył się z 27 lat młodszą kobietą

Noah [spotykał się] z Dominiciem [Purcellem], kiedy Tish zaczęła go uwodzić […] Zamieszanie między Noah i Tish wykracza daleko poza to, co ludzie myślą. Noah jest bardzo zrozpaczona faktem, że matka ukradła jej faceta, donosi źródło.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: