Billy Ray Cyrus potwierdził w środę, że jest zaręczony z piosenkarką Firerose. Spekulacje na temat statusu związku pary zaczęły się w październiku, po tym, jak Cyrus udostępnił zdjęcie przedstawiające pierścionek z brylantem na dłoni ukochanej.

61-letni Billy Ray Cyrus oświadczył się 34-letniej Firerose

61-letni Cyrus i 34-letni Firerose spotkali się po raz pierwszy 12 lat temu, na planie „Hannah Montana”, ujawnił w nowym wywiadzie dla magazynu People.

Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się. Wydali oświadczenie w tej sprawie

Rozanielony Billy Ray wspominał w wywiadzie, że ujrzał po raz pierwszy Firerose podczas spaceru z psem i od razu zrobiła na nim wrażenie:

„Powiedziała mi, że miała przesłuchanie, a ja powiedziałem: „Cóż, jestem pewien, że dostałaś tę pracę”. – wspominał.

Chociaż Firerose nie dostała roli tego dnia, Cyrus przedstawił ją producentom z branży. Jak twierdzi zawiązała się wówczas między nimi „przyjaźń”.

Miley Cyrus podśmiewa się z Pete’a Davidsona i Kim (FILM)

Cyrus w końcu poprosił Firerose, aby byli kimś więcej niż przyjaciółmi po tym, jak on i jego była żona Tish po raz trzeci złożyli wniosek o rozwód. Wiadomość o rozwodzie pojawiła się w kwietniu, a wkrótce potem Firerose wprowadziła się do Cyrusa.

W sierpniu Cyrus oświadczył się.

„Billy spojrzał na mnie i powiedział: ‚Czy chcesz się ze mną ożenić?’ A ja na to: „Oczywiście, że tak. Kocham cię” – wspomina Firerose. „Powiedział:„ Kocham cię. Chcę, aby to było oficjalne. Chcę być z tobą na zawsze ”- dodała.

Przez cały związek Cyrusa z Firerose pojawiły się pogłoski, że Billy Ray i jego wspólne dzieci z Tish nie dogadują się. Cyrus i Tish, którzy byli małżeństwem od 30 lat, mają razem pięcioro dzieci; Brandi, Trace, Miley, Braison i Noah.

Również Miley, która według niektórych źródeł „cieszy się ze szczęścia ojca” pozostaje wciąż bliżej swojej matki, która wciąż nie pozbierała się do końca po rozwodzie.

„Rozwód między jej rodzicami nadwyrężył jej relacje z tatą i trudno było się z nim połączyć w zeszłym roku” – powiedział wcześniej E!News. „Ma nadzieję, że w końcu będą mogli popracować nad swoją relacją”.

Jednak Cyrus podkreślił w nowym wywiadzie, że po rozwodzie nie ma żadnych niesnasków między nim a rodziną.

„Wszyscy wiedzieli, że ten związek skończył się dawno temu” – stwierdził Cyrus.