Bogumiła Wander w 2003 roku zakończyła pracę w TVP jako prezenterka, a od kilku lat przebywa w specjalistycznym ośrodku w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą po tym, gdy w 2020 roku potwierdzono u niej diagnozę choroby Alzheimera.

Smutne urodziny Bogumiły Wander – spędza je sama, w zamkniętym ośrodku

Krzysztof Baranowski szczerze o żonie Bogumile Wander

Jej mąż Krzysztof Baranowski co jakiś czas informuje media, w jakim stanie jest jego żona. Kilka miesięcy temu wyznał, że w jednym z wywiadów, żeBogusia żyje już w innym świecie” i nie pamięta ani męża ani swojej kariery.

Tym razem mąż Bogumiły Wander w rozmowie z „Super Expressem” przekazał jeszcze gorsze wieści. Stan gwiazdy się nie poprawił:

Dziękuję za zainteresowanie, ale żadnych nowych wiadomości nie mam. Dziś znowu się wybieram do ośrodka – stan Bogusi jest stabilny – powiedział.

Smutne urodziny Bogumiły Wander – spędza je sama, w zamkniętym ośrodku

Tabloid zapytał też, czy Baranowski i Wander będą obchodzić zbliżające się Walentynki:

Żadnych świąt nie celebrujemy, bo ona tych faktów nie kojarzy, a ja nie zajmuję się nią od święta – podkreślił.

Dodał też, że mimo choroby żony stara się żyć normalnie: jeżdżę na nartach, startuję w zawodach, planuję rejsy. Wciąż jestem wyczulony na wszelkie sygnały z ośrodka, ale mnie personel uspokaja, że nic się nie dzieje… „. 

Bogumiła Wander kiedyś i dziś. Zmieniła się nie do poznania!

Krzysztof Baranowski poślubił piękną prezenterkę dopiero w 2005 roku. Przez lata Bogumiła Wander była żoną wpływowego i bogatego biznesmena, który także obracał się w środowisku przestępczym. Z kolei Baranowski miał własną rodzinę, dlatego przez długi czas ukrywali miłość do siebie, aż nagle postawili wszystko na jedną kartę.

Bogumiła Wander kiedyś i dziś

Bogumiła Wander, fot. Forum