Nowy związek Megan Fox i muzyka Gun Machine Kelly sprawił, że seksowna aktorka znów powróciła na pierwsze strony. Krótko po tym jak odeszła od swojego męża Briana Austin Greena z którym ma trójkę dzieci, Megan całkowicie zatraciła się ramionach Colsona Bakera, co można było zobaczyć na ich Instagramie i zdjęciach ze ścianek. Teraz ich płomienny romans wchodzi na nowy poziom, bowiem kochankowie właśnie powiedzieli sobie „TAK”!

Megan Fox i Machine Gun Kelly zaręczyli się!

Megan Fox w wywiadach opowiadała o swoim związku z Colsonem Bakerem jako o „niezwykłym połączeniu karmicznym”. A muzyk twierdzi, że chciał z nią być na długo zanim ją poznał. Oboje twierdzą, że w ostatnie półtora roku „przerobili” więcej swoich ran niż przez całe życie. Ten duchowy pogląd na ich związek ukazał się również we wpisie Megan, który informuje o tym, że para zaręczyła się. Całe „zajście” zostało także „dyskretnie” sfilmowane, tak że każdy z fanów ich obojga może zobaczyć jak przebiegały zaręczyny.

Machine Gun Kelly planował związek z Megan Fox zanim się poznali

 

Wpis jaki zamieściła Megan pod filmem z zaręczyn wzbudził wiele kontrowersji wśród fanów. Wielu z nich pytało, co oznacza ostatnie zdanie w enigmatycznym i poetyckim wpisie.

W czerwcu 2020 roku usiedliśmy pod tym drzewem figowym. Prosiliśmy o magię. Byliśmy nieświadomi bólu, którego doświadczymy razem w ciągu tak krótkiego i gwałtownego okresu. Niezdający sobie sprawy z pracy i poświęceń, których wymagać od nas będzie ten związek, ale odurzeni miłością.

W jakiś sposób, półtora roku później po wspólnym przejściu przez piekło i śmianiu się więcej, niż potrafiłabym sobie wyobrazić, poprosił mnie o rękę. I tak jak w każdym życiu przed, jak i w każdym życiu, które nastąpi, powiedziałam tak. I wtedy wypiliśmy swoją krew. – czytamy w poście.

 Zaręczyny miały miejsce w ogrodzie hotelu Carlton-Ritz na karaibskiej wyspie. Na uwagę zasługuję specjalnie zaprojektowany pierścionek. Muzyk brał czynny udział w tworzeniu pierścionka, a użycie dwóch kamieni ma symbolizować „bliźniacze płomienie dusz” jak mówią o sobie przyszli małżonkowie. Wartość pierścionka przekracza 250.000 złotych!