Megan Fox w swojej karierze musiała zmierzyć się z wieloma osądami. I choć niektórzy mogą szybko założyć, że ma wszystko, 35-letnia aktorka mówi, że nie zawsze czuje się tak pewna siebie, na jaką wygląda.

TE ZDJĘCIA przyprawiają o zawrót głowy! Megan Fox i Kourtney Kardashian we wspólnej sesji

Megan Fox przyznała się do swoich problemów

Możemy spojrzeć na kogoś i pomyśleć:„ Ta osoba jest taka piękna. Ich życie musi być takie łatwe ”- powiedziała we wspólnym wywiadzie z Machine Gun Kelly dla brytyjskiego wydania GQ Style na jesień/zimę 2021. „Najprawdopodobniej jednak oni nie myślą o sobie w ten sposób”.

Fox została następnie zapytana, czy te słowa są o niej. „Tak, mam dysmorfię cielesną” – odpowiedziała. „Mam wiele głębokich kompleksów”.

Dziwne pozy Megan Fox i Kourtney Kardashian na tle pisuarów

Podczas wywiadu Fox mówiła również o tym jak źle była traktowana na początku swojej kariery –  „To jest coś, nad czym dużo pracowałam”, powiedziała magazynowi, wspominając, jak kilka lat temu odeszła od świateł reflektorów, aby zastanowić się i wyruszyć w duchową podróż.

„Zrobiłam wszystko, co mogłam, aby spróbować to zrozumieć” – kontynuowała gwiazda Transformers o komentarzach, które otrzymywała. „Ponieważ łatwo jest, gdy przechodzisz przez coś takiego, czuć się jak ofiara, oczywiście. To twój pierwszy instynkt i reakcja, ale to ci nie służy i to sprawia, że ​​życie jest nieszczęśliwe, żyjąc jako ofiara. „Dlaczego mi się to przytrafia?’ Zadając sobie takie pytania nieustannie oddajesz swoją moc.”

Ostatecznie Fox chciała wyjść z przeszłości i opowiedzieć własną historię. „Zrobiłam dużo pracy, aby usunąć poczucie bycia ofiarą i zdać sobie sprawę, że to była lekcja” – powiedziała. „Więc był w tym cel i nie musiałam już cierpieć. To sprawiło, że stałam na znacznie bardziej interesującą istotą ludzką, niż byłabym bez tego. Więc daje ci przestrzeń, by mieć wdzięczność za coś, za co wcześniej czułaś się prześladowana. To jedyna rzecz w moim życiu, nad którą wykonałam dużo pracy, od której czuję się wolna.

Machine Gun Kelly planował związek z Megan Fox zanim się poznali

Chociaż przyznała, że ​​„ogromnie cierpiała”, zauważyła, że ​​„nie szuka odwetu”. Jak to ujęła: „Nie potrzebuję przeprosin”.

Fox i Machine Gun Kelly, którzy spotykają się od zeszłego roku, opowiedzieli również o tym, jak, wspierają się nawzajem w swoim związku. „Megan pomogła mi uświadomić sobie, że nie możesz pogrzebać swojej traumy” – powiedział Machine Gun Kelly. „Nikt nic o mnie nie wie. Nie wiedzą, jak głęboko ta królicza nora sięga mojego dzieciństwa i wszystkiego, co moje ciało zmagazynowało w sobie”.

Kourtney Kardashian i Travis Barker vs. Megan Fox i Machine Gun Kelly – którą parę lubicie bardziej?

I chociaż Fox powiedziała, że ​​para doświadcza „euforycznych wzlotów”, nazwała również ich romans „bardzo intensywnym związkiem”.

„Nasze dusze wybrały to, aby absolutnie stawić czoła naszym cieniom” – powiedziała w publikacji. „Aby zmierzyć się z rzeczami o nas, nie chcieliśmy wiedzieć, że staraliśmy się odepchnąć”.

Pijana Megan Fox. Machine Gun Kelly wynosi ją z klubu (ZDJĘCIA)

Wywiad którego udzieliła para był bardzo szczery i głęboki. Jak myślicie, czy ich związek przetrwa dłużej?

Brian Austin Green chce opieki nad trójką dzieci. Zażądał od Megan Fox alimentów

2021 MTV Video Music Awards – Arrivals – Barclays Center, Brooklyn, New York, U.S., September 12, 2021 – Machine Gun Kelly and Megan Fox.,Image: 631811452, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: ANDREW KELLY / Reuters / Forum

2021 MTV Video Music Awards – Arrivals – Barclays Center, Brooklyn, New York, U.S., September 12, 2021 – Megan Fox and Machine Gun Kelly.,Image: 631811456, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Metropolitan Museum of Art Costume Institute Gala – Met Gala – In America: A Lexicon of Fashion – Arrivals – New York City, U.S. – September 13, 2021. Megan Fox.,Image: 632004843, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Megan Fox w drapieżnej stylizacji, fot. Forum

Zakochana Megan Fox, fot. NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Megan Fox i Machine Gun Kelly na randce

Megan Fox, Machine Gun Kelly/fot. Backgrid USA/Forum

Forum