Meghan i Harry po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii zamieszkali w Kanadzie, ale nie na długo. Para zmieniła miejsce zamieszkania, a kolejnym kierunkiem było Los Angeles. Wygląda na to, że i tutaj nie do końca im się podoba i być może wkrótce znajdą inne miejsce, w którym osiądą.

Nowe zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry’ego zrobione w piekarni. Widać, że była księżna jest W CIĄŻY?

Meghan i Harry wyprowadzą się z Los Angeles?

Para początkowo nie zdecydowała się na zakup domu, a jedynie wynajmowała luksusową willę. W końcu jednak zagraniczne media poinformowały, że Meghan i Harry znaleźli wymarzony dom i są gotowi na jego zakup. Wkrótce pojawiły się też zdjęcia wykonane z lotu ptaka, na których widać było, że wynajęta ekipa stawia wielkie ogrodzenia wokół posiadłości.

I choć Meghan i Harry doczekali się ogrodzenia, to nadal narzekają na brak prywatności i nie czują się tam bezpiecznie. Magazyn „OK!” donosi, że chcą zatem przenieść się na Wschodnie Wybrzeże.

Mimo, że uwielbiają LA, zaczynają naprawdę dostrzegać jego ograniczenia, od różnicy czasu po wiele innych niedogodności. Czasami czują się jak więźniowie, ponieważ jeśli wyjdą na zewnątrz, zostają natychmiast zauważeni. Szukają zmiany scenerii – mówi tajemniczy informator.

Meghan i Harry rozważają nawet przeprowadzkę do Nowego Jorku. Informator dodaje, że być może wybiorą właśnie to miasto, bo Meghan ma tam wielu przyjaciół. A dodatkowo czas podróży z Nowego Jorku do Wielkiej Brytanii byłby krótszy.

ZOBACZ TEŻ:

Meghan Markle podpadła Jennifer Aniston. Za wszelką cenę chce skontaktować się z Bradem!

Ciocia księcia Harry’ego mówi, że probówała POMÓC Meghan Markle

Archie Harrison, syn Meghan Markle i księcia Harry’ego wypowiada już TE słowa

Meghan Markle i Harry idą w eleganckich strocjach

Meghan Markle i Harry/fot. Forum

Meghan Markle i Harry idą w eleganckich strocjach

Meghan Markle i Harry/fot. Forum