Zdecydowanie nie można powiedzieć, że Meghan Markle jest ulubienicą wszystkich. Trudno się doliczyć, ile już powstało negatywnych treści na jej temat, i trudno też wymienić osoby, którym podpadła. Okazuje się, że z kolejną osobą może mieć na pieńku.

Meghan Markle i Książę Harry skompromitowani! Książka o ich małżeństwie nie będzie za miła

Meghan Markle podpadła Jennifer Aniston

Meghan po odejściu z rodziny królewskiej znów może skupić się na karierze aktorskiej i najwidoczniej taki ma plan. Co ciekawe, chce wrócić w wielkim stylu i wymarzyła sobie, że zagra u boku samego Brada Pitta! „New Idea” podaje, że ponoć nie daje spokoju jego agentom i liczy na to, że uda się ustalić termin spotkania. Informator dodaje, że Meghan za wszelką cenę zawsze chce osiągnąć swój cel.

Chce zagrać w filmie z Pittem i zrobi wszystko, by do tego doszło. Przez pewien czas nękała jego asystentów. Gdy to nie pomaga, błaga George’a Clooneya, z którym się przyjaźni, by zorganizował dla nich profesjonalną kolację, w której trakcie mogłaby przedstawić swoje pomysły – podaje źródło „New Idea”.

Takie zachowanie Meghan Markle na pewno nie spodoba się Jennifer Aniston. Od pewnego czasu krążą pogłoski, że aktorka „Przyjaciół” i Brad Pitt znów mają się ku sobie. Jen zapewne wolałaby, żeby żadna kobieta już nie kręciła się koło jej partnera. Myślicie, że Meghan faktycznie za wszelką cenę chce zaistnieć w Hollywood?

Meghan Markle chce skontaktować się z Bradem Pittem

okładka „New Idea”/newidea.com.au

ZOBACZ TEŻ:

Jolie i Aniston zapytane o ich pierwsze spotkanie. Ich wersje znacznie się RÓŻNIĄ

SZOK! Tak Angelina Jolie odbiła Brada Pita Jennifer Aniston

Przyjaciel z liceum Meghan Markle opowiada, jaka NAPRAWDĘ była księżna. Tak potraktowała jego kolegę

Meghan Markle chce skontaktować się z Bradem Pittem

Meghan Markle/fot. Forum

Jennifer Aniston na ściance

Jennifer Aniston/fot. Forum

Meghan Markle chce skontaktować się z Bradem Pittem

Brad Pitt/fot. Forum