Meghan Markle (42 l.) pojawiła się w Szpitalu Dziecięcym w Los Angeles, gdzie spotkała się z dziećmi, by poczytać im książki. Ubrana w elegancką jedwabną sukienkę Oscara de La Renty w połączeniu ze stylowymi czarnymi butami Aquazzury, Meghan czytała ukochane historie młodych pacjentów. Od przygód „Rosie the Riveter” , przez „The All Saw a Cat”, po chwytliwe opowiadania  „Pete the Cat”.

Meghan została momentalnie porównana do księżnej Diany, która również angażowała się w pomoc dzieciom. Matka Harry’ego w latach 80. pojawiła się w Nowym Jorku, gdzie chciała zwrócić uwagę świata na problem AIDS u najmłodszych.

Meghan Markle kontra siostra – jest wyrok w sprawie

Meghan miała na sobie jedwabną szyfonową sukienkę Oscara De La Renta, która kosztuje ok 14,000 złotych i którą miała na sobie o raz pierwszy w swoim serialu dokumentalnym z 2022 roku na platformie Netflix.

Meghan Markle reads to youngsters at Children’s Hospital Los Angeles during a visit on March 21

Meghan Markle stylowa i kobieca

Zaś jej buty to płaskie baleriny z paskiem na kostkę Aquazzura „Love Affair” z czarnego zamszu, kosztują ok. 3200 złotych. Meghan Markle po raz pierwszy założyła je we wrześniu 2023 roku podczas Igrzysk Invictus. Od tamtej pory często je nosi, a komentatorzy mówią nawet, że to jej ulubione buty.

Meghan Markle powróciła na Instagram

Meghan Markle i książę Harry pojawili się ostatnio na evencie artystycznym. Para wspierała wystawę czarnoskórych artystów amerykańskich. Na imprezie matka Meghan Markle pozowala na ściance z matką Beyonce – Tiną Bowles.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: