W pałacu królewskim zawrzało! I to nie tylko od kiedy Meghan Markle (39 l.) podzieliła się szokującą informacją. Była księżna poroniła drugą ciążę. Okazuje się, że Meghan i Harry (36 l.) nie mają zamiaru w te święta odwiedzić królowej Elżbiety i całej rodziny królewskiej. W zeszłym roku również zdecydowali się na celebrowanie świąt we własnym gronie.

Harry w PIERWSZYM wywiadzie od czasu poronienia Meghan Markle

Meghan Markle i Harry nie odwiedzą królowej w święta

Plotki o konflikcie pomiędzy Meghan Markle a członkami rodziny królewskiej tylko przybrały na sile. Wyszło na jaw, że Markle wraz z Harrym w tym roku również nie mają zamiaru odwiedzić rodziny byłego księcia z okazji świąt.

Kiedy odeszli z rodziny królewskiej, wylała się na nich fala krytyki. Fani nie mogli zrozumieć, że Harry porzucił monarchię dla swojej żony i odciął się od brata i całej rodziny. Teraz para wspólnie wychowuje syna, który nie ma kontaktów ze swoimi siostrzeńcami.

Pałac Buckingham skomentował PORONIENIE Meghan Markle

Królewska biografa, Angelę Levin udzielając wywiadu dla talkRADIO, w którym skrytykowała małżeństwo i nie szczędziła w ich stronę ostrych słów. Nazwała ich zwykłymi tchórzami.

Ciężarna księżna Meghan i książę Harry.

Meghan Markle i książę Harry, fot.Forum.

Meghan i Harry odcinają się od rodziny królewskiej

Nie jest tajemnicą, że przed związkiem z Meghan Markle, Harry miał świetny kontakt z królową Elżbietą. Z starszym bratem, księciem Williamem również lepiej się dogadywał. Dzielące ich kilometry robią swoje, a niegdyś silna relacja osłabiła się.

Kiedy myślimy, co przeszedł świat w tym roku, nikogo nie dziwi, że ludzie są od siebie daleko. Ale wydawać się może, że Harry i Meghan wcale nie czują pilnej potrzeby pojawienia się w Wielkiej Brytanii. To dziwne, szczególnie że królowa Elżbieta II, jak i książę Filip, mają już swoje lata – zaczął temat prowadzący.

Myślę, że zwyczajnie są tchórzami. Nie chcą tego robić, bo wiedzą, że mogą czuć się niezręcznie – odarła biografka.

Królowa Elżbieta w zeszłorocznym wystąpieniu z okazji świąt przekazała ukrytą wiadomość dla Meghan i Harry’ego. Na jej biurko zabrakło zdjęć małżeństwa.

Mają się czego obawiać ze strony rodziny królewskiej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Brat księżnej Diany o poronieniu Meghan Markle: Nie wyobrażam sobie…

Meghan Markle przyznała, że niedawno była w ciąży, ale PORONIŁA: „Poczułam ostry skurcz”

Ciężarna Meghan Markle znalazła się na okładce TABLOIDU

Meghan Markle w eleganckim uczesaniu.

Meghan Markle, fot. Forum/Mega Agency.

Meghan Markle i książę Harry na oficjalnym wystąpieniu.

Meghan Markle i książę Harry, fot. Forum.

Meghan Markle i książę Harry na meczu.

Meghan Markle i książę Harry na meczu, fot.Forum/Zuma Press.