Meghan Markle i książę Harry odeszli z rodziny królewskiej, mając dość życia na świeczniku i bycia pod ciągłym obstrzałem mediów. Nic nie wskazuje jednak na to, że była książęca para miała zniknąć z medialnego świata.

Wyciekła PRAWDA o ślubnej tiarze Meghan Markle. Był konflikt z królową?

Meghan i Harry – nowa praca

Brytyjskie media donoszą, że syn księżnej Diany oraz jego kontrowersyjna żona otrzymali wyjątkowo intratną propozycję od jednego z najpopularniejszych serwisów steramingowych.

Meghan Markle pęka z dumy: „Dla Archiego Harry jest wspaniałym wzorem do naśladowania”

Z doniesień gazety Mirror wynika, że gigant w świecie serwisów streamingowych zachęcony sukcesem podcastu Michelle Obamy, złożył parze książęcej ofertę, której wartość ma opiewać na siedmiocyfrową sumę. Wewnętrzne źródło informuje, że dla wydawcy pieniądze nie grają istotnej roli, a księżna Meghan może podać dowolną cenę za występ w audycji. Transakcja ma zostać sfinalizowana w ciągu najbliższych tygodni.

Tak Meghan i Harry szukają pracy w Hollywood

Obecnie Meghan (39 l.) i Harry (35 l.) mieszkają w wartej ponad 14 mln dolarów posiadłości w Santa Barabara w Kalifornii. Para od momentu rezygnacji z bycia starszymi członkami nie może posługiwać się znakiem towarowym Sussex Royal, który próbowała zastrzec przed opuszczeniem rodziny królewskiej.

Meghan i Harry ZADZWONILI do fanki, która obrażała rodzinę królewską. PODZIĘKOWALI jej za wsparcie

Megan i Harry mają już doświadczenie w wystąpieniach radiowych – wzięli udział w 24-godzinnej audycji stacji Reprezent 107.3 FM w Brixton. W 2017 roku Harry wystąpił w programie radia BBC, a niedawno Meghan pojawiła się w internetowym czacie, w którym dyskutowano o feminizmie i dyskryminowaniu praw kobiet w kontekście nadchodzących wyborów w Stanach Zjednoczonych.

Meghan Markle PORZUCIŁA psa. Powód szokuje

Czy Meghan spełni swój sen o wielkiej sławie?

Meghan Markle i Księżna Kate nie pałają do siebie sympatią? Fot.Forum/Zuma Press.

Meghan Markle i Księżna Kate nie pałają do siebie sympatią? Fot.Forum/Zuma Press.

Meghan Markle z mężem.

Meghan i Harry/fot. FORUM

Meghan Markle i Harry chwilę przed odłączeniem się od rodziny królewskiej.

Harry i Meghan Markle na oficjalnym wystąpieniu, fot.Forum/PA Images.