Książę Harry i Meghan Markle 6 tygodni temu wyprowadzili się z Beverly Hills do Santa Barbara, gdzie kupili wielką posiadłość. Teraz portal „Variety” dowiedział się, że próbują po cichu sprzedać tajny projekt, gdy osiedlają się w nowym miejscu.

Meghan i Harry chcą zostać producentami

Co pił Harry i Meghan na pierwszej randce? Ujawniono, jak wyglądały początki ich znajomości

Była para królewska zaczęła przedstawiać swój pomysł „licznym” firmom medialnym już w czerwcu, mniej więcej wtedy, gdy kupili posiadłość w Santa Barbara. Niewiele szczegółów na temat projektu jest znanych, nie wiadomo czy będzie to serial telewizyjny, czy inny format.

Informator zdradza, że Harry i Meghan zamierzają służyć jako producenci. Podobno NBCUniversal jest jedną z sieci, które usłyszały o ich projekcie – para odbyła spotkanie z kierownictwem giganta medialnego, w tym z prezesem, Bonnie Hammer, która zna Meghan z serialu „W garniturach„.

Plotki o tym, że Harry i Meghan będą chcieli zdobyć Hollywood, pojawiły się już wtedy, kiedy ogłosili rezygnacje z tytułów królewskich.

Pierwsza praca Meghan po Megxit w show-biznesie była jako narrator w serialu Disney’a Plus Elephants. Jej wynagrodzenie za projekt trafiło w całości do fundacji Elephants Without Borders – organizacji zajmującej się ochroną dzikiej przyrody i pomagającą chronić zwierzęta przed kłusownictwem.

Prawnicy ujawnili SMS-y Meghan i Harry’ego do Thomasa Markle’a

Z kolei Harry wystąpił w nowym filmie dokumentalnym Netflix’a o igrzyskach paraolimpijskich Rising Phoenix. Film zostanie wyemitowany dopiero 26 sierpnia. W zeszłym roku Harry ogłosił też, że współpracuje z Oprah Winfrey w serialu dokumentalnym Apple TV + o zdrowiu psychicznym.