Meghan Markle nie dostając pensji księżnej musi szukać dodatkowych opcji na zarobek. Dlatego też… napisała książkę dla dzieci pt. „The Bench” (ang. Ławka). Książeczka zainspirowana została jej synkiem Archiem i mężem Księciem Harrym, których akwarelowe podobizny znajdują się w książce.

Książę Harry zdradził jedno z pierwszych słów Archiego. Wywołało bolesne wspomnienia

Obrazek przedstawia rudowłosego tatę z brodą idącego ręka w rękę z dzieckiem w wieku Archiego. Kolejne zdjęcia z wnętrza książki pokazują chłopca unoszonego w powietrze przez rudowłosego tatę w wojskowym mundurze, gdy kobieta płacze z okna. Zapowiedź „The Bench” została opublikowana na Instagramie dzisiaj przed jej premierą, która będzie miała miejsce 8 czerwca.

Bez pozwolenia Pałacu?

Mimo wszystko egzemplarze promocyjne już zostały wysłane do bliskich przyjaciół i wybranych mediów. Do każdej dołączona została elegancka karta, zwana „komplimentką”, podpisana „z wyrazami szacunku Książę i Księżna Sussex”. Włączenie do egzemplarzy promocyjnych karty prawdopodobnie wywoła niemałe kontrowersje, ponieważ gniew nadal rośnie pomiędzy Meghan i Harrym, a Pałacem. A mimo to para wykorzystuje swoje królewskie tytuły?

Podobno już ponad 20 000 osób podpisało petycję wzywającą księcia Harrego do zrezygnowania z królewskich tytułów. Brytyjska znawczyni rodziny królewskiej i autorka książek i publikacji Angela Levin powiedziała,

Fakt, że (Meghan) chce trzymać się swojego królewskiego tytułu jest śmiechu wart. Przecież chcieli uciec od rodziny królewskiej, nienawidzili rodziny królewskiej – czuli się uwięzieni – Nie podobało im się to, chcieli wolności i mają wolność. Nie można przecież mieć wszystkiego, czego chcesz”.

Archie skończył 2 latka! Meghan i Harry pokazali nowe zdjęcie syna

Meghan (już nie księżna Sussex), powiedziała publicznie o swojej książce w zeszłym miesiącu. Od tamtego czasu budzi ona kontrowersje. Pisze ona o więzi z ojcem, a z własnym ojcem nie rozmawia od lat…