Okazuje się niestety, że cokolwiek Meghan Markle (41 l.)powie spotyka się to z komentarzami w sieci, z których na pewno nie jest zadowolona. W ostatnim odcinku swojego podcastu „Archetypes” Meghan Markle zachwycała się „wspaniałym” rodzicielstwem księcia Harry’ego (38 l.) – w tym jego zdolnością do sprowadzenia ich syna rano na dół. W sieci pojawiły się krytyczne komentarze, „no, brawo…”

Nikt nie chce pracować z Meghan, bo „łatwo i szybko wbija nóż w plecy”

Mama dwójki mówiła o „porannym chaosie”. Jej rozmówczynią była aktorka Pamela Adlon, która zapytała o to, jakim ojcem jest książę Harry.

Och, mój mąż? Och, jest świetny! Po czym wyjaśniła, że książę pomaga „sprowadzić [Archiego] na dół” podczas ich „chaotycznych” poranków, podczas gdy ona gotuje śniadanie dla całej trójki. W sieci komentowano, że rzeczywiście WKŁAD Harry’ego jest ogromny – sprowadzenie dziecka na śniadanie.

Jak Harry przykłada się do wychowania dzieci?

W najnowszym odcinku podcastu Meghan Markle wyraziła swój podziw dla 56-letniej aktorki, która jest samotną matką córek Gideon (25 l.), Odessy (22 l.) i Valentine „Rocky” (19 l.).

Meghan Markle zaskakuje wyznaniem o sobie. Ludzie INACZEJ ją postrzegają

Podziwiam Cię. Nie wiem jak ktoś to robi bez partnera, który by im pomógł… bycie mamą to tak dużo pracy, kiedy próbujesz być świadomym rodzicem, wychowywać dobrych, życzliwych ludzi, a robienie tego solo jest najbardziej imponujące. To najbardziej godna podziwu rzecz na tej planecie, powiedziała Meghan.