Na początku tego miesiące odbył się Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II. Pojawili się na nim wszyscy członkowie rodziny królewskiej w tym także książę Harry i Meghan Markle. Para przyjechała z dziećmi do Londynu pierwszy raz po tym jak zdecydowali się zrezygnować z pełnienia książęcych obowiązków.

Książę Karol spędził czas z wnukami

Królewskie uroczystości stały się okazją do przedstawienia najmłodszej córki Harry’ego i Meghan – Lilibet. Choć dziewczynka skończyła już rok, do tego momentu nie miała okazji spotkać się ze swoim dziadkiem i prababcią.

Mamy oficjalne zdjęcie! Tak wygląd roczna Lilibet Diana Mountbatten-Windsor

Podczas rozmowy z magazynem People, źródło gazety poinformowało, że „to była fantastyczna wizyta [i] książę był zachwycony, widząc swojego wnuka [Archie] i po raz pierwszy spotkał swoją wnuczkę”, zanim dodał, że „wspaniale” było mieć Harry’ego i Meghan z powrotem w Wielkiej Brytanii.

Harry i Meghan wyprawiają 1. urodziny Lilibet w Windsorze. Kto na nie przyjdzie?

Informator stwierdził także, że zarówno Karol, jak i jego żona, Camilla, księżna Kornwalii, „byli absolutnie zachwyceni ich widokiem”.

Książę Harry i Meghan Markle: nieudane urodziny Lilibet i szybka ucieczka z Anglii

„To było wyjątkowe móc spędzić z nim trochę czasu. Do tej pory nie poznał Lilibet, więc spotkanie z nią po raz pierwszy było bardzo emocjonalne – to była cudowna rzecz” – powiedział informator.

Lilibet Diana Mountbatten-Windsor jeszcze nie pojawiła się na stronie rodziny królewskiej

Miejmy nadzieje, że od tej pory będą widywać się cześciej.

 

książę Karol. księżna Camilla w eleganckich strojach

książę Karol. księżna Camilla/fot. Forum

Książę Karol i księżna Camilla obchodzą 15. rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla obchodzą 15. rocznicę ślubu

File photo dated 14/04/05 of the Prince of Wales and the Duchess of Cornwall opening a new play park in Ballater. Charles and Camilla are celebrating their 15th wedding anniversary on Friday, after they were reunited on Monday when the 72-year-old duchess came out of a 14-day self-isolation on the Balmoral estate in Aberdeenshire., Image: 513033284, License: Rights-managed, Restrictions: FILE PHOTO, Model Release: no, Credit line: Andrew Milligan / PA Images / Forum