Meghan Markle (39 l.) i Harry (35 l.) postanowili uczcić pamięć tragicznie zmarłej księżny Dianie. Małżeństwo, podobnie jak Lady D chętnie udzielają się charytatywnie i tak zrobili również tym razem. Tym szczegółem Harry pokazał, że ma mamę cały czas w swoim sercu.

Meghan Markle i Harry poprowadzą PODCAST? Zarobią MILIONY

Meghan i Harry uczcili rocznicę śmierci księżnej Diany

Księżna Diana bez wątpienia była ulubienicą tłumów. Jej otwartość i sposób bycia, tak inny od reszty rodziny królewskiej zachwycał fanów na całym świecie. Wiadomość o jej nagłej śmierci była ogromnym szokiem, nie tylko dla jej synów – Księcia Williama i Harrego, ale i dla całego świata. Minęły 23 lata, od kiedy Lady D zginęła w wypadku samochodowym.

BARABASZ KOMENTUJE: Lady Diana – buntowniczka bez wyboru (FELIETON)

Po jej śmierci wszystko się zmieniło a losy jej synów bacznie obserwował cały świat. Gdy doszło do megxitu, plotkowano – że Harry i William nie mogą się dogadać a relacje między nimi nigdy nie były tak oschłe.

Meghan i Harry postanowili uczcić pamięć o Dianie i dołączyli do uczniów i nauczycieli w Preschool Learning Center (program Assistance League of Los Angeles), gdzie wspólnie z innymi sadzili kwiaty.

Byli członkowie rodziny królewskiej z chęcią pomagali dzieciom w ogrodzie. Harry i Meghan posadzili niezapominajki, które były ulubionymi kwiatami Lady D.

W dniu ich ślubu, który odbył się w maju 2018 roku Harry wybrał te same kwiaty, aby dodać je do bukietu Meghan.

Z pewnością Księżna Diana byłaby dumna z młodszego syna, który tak jak ona postanowił wybrać własną ścieżkę, niezwiązaną z rodziną królewską.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle pęka z dumy: „Dla Archiego Harry jest wspaniałym wzorem do naśladowania”

„Zwyczajni” Meghan i Harry opuścili rezydencję, by pomóc. Pod okiem fotoreporterów

Wściekły książę Harry podczas kłótni krzyknął do królowej: Co się do CHOLERY dzieje?

Meghan Markle i Harry sadzą kwiaty.

Meghan Markle i Harry, fot.Instagram/assistanceleagueoflosangeles.

Meghan Markle i Harry udzielają się charytatywnie.

Meghan Markle i Harry, fot.Instagram/assistanceleagueoflosangeles.