Meghan Markle i książę Harry przeprowadzają się do luksusowej rezydencji Frogmore Cottage. Taka była decyzja Królowej Elżbiety II. Do tej pory książęta Sussexu mieszkali w Pałacu Kensington wraz z księciem Williamem, Kate Middleton i dziećmi pary. Księżna Meghan i jej mąż zajmowali boczną część nazywaną Nottingham Cottage, czyli najmniejszą część Pałacu Kensington.

Meghan Markle i książę Harry w Frogmore Cottage

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Pierwsze Royal Baby pary przyjdzie na świat już tej wiosny. Królowa Elżbietta II wyraziła zgodę na przeprowadzkę pary z Pałacu Kensington. Para ma się przeprowadzić, jeszcze zanim dziecko przybędzie na świat.

Zobacz także: Meghan Markle w zaawansowanej ciąży pojawiła się w gigantycznych szpilkach (ZDJĘCIA)

Oficjalne królewskie oświadczenie brzmi:

Królowa zgodziła się na utworzenie nowego gospodarstwa domowego dla księcia i księżnej Sussexu, po ich małżeństwie w maju ubiegłego roku. Gospodarstwo domowe, które powstanie przy wsparciu królowej i księcia Walili, zostanie utworzone na wiosnę. Będzie ono finansowane przez Księstwo Lancaster, Księstwo Kornwalii i Grant Suwerenny – czytamy w oświadczeniu, które zostało opublikowane na stronie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Zobacz także: Meghan Markle wykonała DZIWNY gest, gdy zobaczyła Karola. Uznano to za WPADKĘ (VIDEO)

Książę Harry i Meghan Markle otrzymają nowych pracowników, dodatkowo oddzielą współpracę zawodową z księciem Williamem i księżną Kate. Co ciekawe, główni pracownicy zespołu Kensington Palace zostaną na służbie u Kate i Williama.

Kate Middleton i Meghan Markle mają konflikt?

W mediach pojawiły się plotki mówiące, że Meghan Markle nie może już wytrzymać „pod jednym dachem” z Kate Middleton. Spekulacje na temat konfliktu są bardzo widoczne, jednak… to nadal tylko plotki.

Nie da się jednak ukryć, że obie księżne mają bardzo różne charaktery i inne cele. W brytyjskich mediach mówi się, że już nawet ze sobą nie rozmawiają. Podobno nawet dzieci księcia Williama i Kate Middleton nie przepadają za ciocią Meghan.

Kate Middleton jako przyszła następczyni tronu działa zgodnie z tradycją, jest zwolenniczką przestrzegania zasad królewskiej etykiety. Meghan Markle natomiast lubi łamać dworską etykietę, ma inne zdanie niż księżna Kate i jej dołączenie do rodziny królewskiej dodało nuty świeżości. Obie są zupełnie inne – może stąd ten konflikt?

Meghan Markle w ogniu krytyki. George Clooney ponownie staje w obronie księżnej

Dodatkowo Meghan Markle czuje się osamotniona w Pałacu. Chciała przeprowadzki odkąd wzięła ślub z księciem Harry’m.

Zagłosuj w naszej SONDZIE.

Sonda

poll-violet

Wczorajszy przyjacielski gest przekonał Cię, że księżne już są w konflikcie?

1

Tak, zdecydowanie musiały oczyścić relację.

2

Nie, zrobiły to na pokaz.

3

Nie wierzę w żaden konflikt pomiędzy nimi.

Meghan Markle i książę Harry zdjęcie z ich ślubu
Meghan Markle w białej sukience, widać ciążowe krągłości Meghan Markle i księżna Kate patrzą na siebie i uśmiechają