Cała rodzina królewska pojawiła się podczas obchodów Wspólnoty Narodów zrzeszającej niepodległe kraje. Co ciekawe Meghan Markle i księżna Kate wcale się nie unikały – w wylewny sposób powitały się na oczach wszystkich. Zdementowały plotki o konflikcie.

Książę Karol i księżna Camilla mają DZIECKO! Sekret wyszedł po latach

Tematem numer jeden w mediach jest oczywiście Kate Middleton i jej gest w kierunku Meghan Markle. Kate przywitała się z księżną Sussexu w wylewny sposób, dając do zrozumienia, że relacja pomiędzy nimi jest stabilna.

Podczas wielkiej uroczystości najpierw gości przywitali Meghan Markle i książę Harry, później weszli Kate Middleton i książę William. Następnie do pomieszczenia weszli książę Karol i Camila.

Podczas gdy Kate przywitała teścia podwójnym pocałunkiem w policzek, Meghan… ukłoniła się (drgnęła). Później dopiero przeszła do przyjacielskiego powitania.

Nie ma twardej zasady o dryganiu. Na ten temat jest wiele nonsensów. Nic o tym nie napisno nawet dla członków rodziny królewskiego. Ludzie zwykle robią to, co im się podoba. Nawet jeśli członek społeczeństwa nie ukłoni się, królowa się nie obraża – mówi osoba wtajemniczona dla People.  

Meghan miała kłaniać się przed królową Elżbietą i księciem Filipem. Rzadko jednak zdarza się, żeby członkowie najbliższej rodziny kłaniali się Karolowi. Możliwe jest więc, że drgnięcie Meghan było drobną wpadką.

Na zamieszonym video w minucie 8:34 można zobaczyć przywitanie Kate Middleton i księżnej Meghan.

Commonwealth Day Service, Westminster AbbeyÔLN 19821 Prince Harry, Duke of Sussex, Meghan, Duchess of Sussex
Commonwealth Service at Westminster Abbey in London
Commonwealth Service at Westminster Abbey in London

Sonda

poll-violet

Wczorajszy przyjacielski gest przekonał Cię, że księżne już są w konflikcie?

1

Tak, zdecydowanie musiały oczyścić relację.

2

Nie, zrobiły to na pokaz.

3

Nie wierzę w żaden konflikt pomiędzy nimi.