W połowie lutego George Clooney ostro wypowiedział się w obronie Meghan Markle. Teraz ponownie stanął w jej obronie w telewizji Good Morning Britain. Aktor otwarcie przyznaje, że przecież księżna nie robi nic złego, nie rozumie dlaczego media i Internauci tak jej nie lubią.

Zobacz także: Meghan Markle wykonała DZIWNY gest, gdy zobaczyła Karola. Uznano to za WPADKĘ (VIDEO)

Meghan Markle broni aktor – George Clooney

Meghan Markle nawet będąc w ciąży jest wciąż narażona na niemiłe komentarze. Księżna Meghan jest „czarną owcą” rodziny królewskiej. Każdego dnia, każdy ruch księżnej jest dokładnie analizowany przez media i Internautów z całego świata. Niedawno cała rodzina królewska rozpoczęła walkę z hejtem. Do akcji przyłączył się przyjaciel księżnej Sussexu i księcia Harry’egoGeorge Clooney.

George Clooney nie kryje oburzenia, nie zgadza się z tym, w jaki sposób media kreują wizerunek Meghan Markle. W lutym postanowił wypowiedzieć ostre słowa broniące księżnej. Oto jak brzmiały:

 Bardzo chcę powiedzieć, że media ścigają Meghan wszędzie. Ona jest oczerniana, a przecież jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży. Traktują ją tak samo, jak kiedyś Dianę, więc historia znowu się powtarza. Nawet nie wiecie, jak frustrujące jest to obserwować.  – mówił niedawno George.

George Clooney ponownie wypowiedział się na temat księżnej. Tym razem dla Good Morning Britain powiedział:

Myślę, że to po prostu niesprawiedliwe. Widziałem już, jak prasa potrafi uwziąć się na człowieka z idiotycznego powodu, a właściwie bez niego i wydaje mi się, że to nie jest w porządku, bo Meghan Nie zrobiła nic złego, po prostu żyje swoim życiem – mówił.

To prawda, dzień w mediach bez Meghan Markle byłby dniem straconym. Wszyscy bacznie obserwują każdy jej ruch. Mimo ciąży media z całego świata nie dają ciężarnej spokoju.

Meghan Markle w zaawansowanej ciąży pojawiła się w gigantycznych szpilkach (ZDJĘCIA)

Czy została przekroczona pewna granica?

Zobacz także:

Jak sądzisz, Meghan Markle urodzi chłopca, czy dziewczynkę?

Meghan Markle POWIĘKSZYŁA usta. Za bardzo napompowane?

Księżna Meghan w zielonym płaszczu z księciem Harrym na obchodach Wspólnoty Narodów
53450756_1681148988858731_5915356635991113728_n

Sonda

poll-violet

Jak sądzicie chłopiec, czy dziewczynka?

1

Chłopiec!

2

Dziewczynka