Meghan Markle (42 l.) podczas swojej podróży po Nigerii u boku księcia Harry’ego wybrała wiele odważnych stylizacji. Widać również, że pani Sussex dyskretnie, ale stylowo podkreśla swoje nigeryjskie korzenie.

W przeciwieństwie do księżnej Walii, która podczas podróży zagranicznych zazwyczaj wybiera bardziej konserwatywny wygląd, Meghan Markle podczas swojej ostatniej wizyty do Afryki wybrała zupełnie inną garderobę. Porównanie to jest zaznaczane, gdyż w rzeczywistości wizyta Sussexów w Nigerii jest…po części królewska.

Meghan i jej sukienka, która jest kwintesencją wakacyjnego szyku

Meghan Markle podczas wielu spotkań i przyjęć w nigeryjskiej stolicy, pojawiała m.in. w różowej jedwabnej maxi z odkrytymi plecami autorstwa kalifornijskiej projektantki Heidi Merrick, która jest znana jako „Windsor Dress”, czy sukience autorstwa kolumbijskiej projektantki Johanny Ortiz, o której już pisaliśmy.

Księżna pojawiła się również w czerwonej sukience zaprojektowanej przez nigeryjską twórczynię Oríré – ta według Meghan „tętniła życiem” i pozwoliła jej „wpasować się” w „niesamowitą modę” panującą w tym kraju.

Fot.no, Credit line: Akintunde Akinleye / Reuters / Forum

Meghan Markle ksiaze harry

Meghan i jej nigeryjska moda

Od naszego przybycia minęły burzliwe 24 godziny i bardzo szybko otrzymałam informację, że muszę nosić więcej kolorów, aby móc dopasować się do Was wszystkich i Waszej niesamowitej mody!

Meghan Markle, która kocha swoje stylizacje w odcieniach „nude” uzupełniała swoje looki m.in. tradycyjnymi tkaninami.

Fot.Ibrahim Mansur / Anadolu/ABACAPRESS.COM

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

ksiaze harry meghan markle