Państwo Sussex uświetnili swoją obecnością kolejne wydarzenie zorganizowane przez lokalną organizację charytatywną Nigeria Unconquered, której celem jest pomoc rannym, kontuzjowanym i chorym członkom służb wojskowych.

Internet oburzony: Meghan w sukience „Windsor” i to bez stanika

Nigeryjska wizyta księcia Harry’ego i Meghan Markle jako przedstawicieli igrzysk Invictus Games  podkreślają ich zaangażowanie we wspieranie członków służb wojskowych na całym świecie i propagują sport. Ich wizyta jest nieoficjalna, ale para przyjęta jest przez najwyższych dygnitarzy w kraju, którzy traktują ich iście po królewsku.

Jednak wracając do stylu: Meghan Markle pojawiła się na ostatnim spotkaniu w Asokoro w Abudży, w sukience, która jest kwintesencją wakacyjnego szyku. 

ksiaze harry meghan markle ksiaze harry meghan markle

Meghan Markle w wakacyjnym stylu

Meghan Markle miała na sobie sukienkę kalifornijskiej projektantki Johanny Ortiz, która kosztuje ponad 11,000 złotych. „Tropicana Nights Dress” to jeden z kilku projektów Ortiz, które nosi Meghan.

Meghan Markle sukienkę midi z „palmą” uzupełniła sandałkami Emme Parsosons (ok. 1700 złotych), które miała na sobie już w zeszłym roku. W uszach zaś można zauważyć złote kolczyki. Płaskie koła projektu Jennifer Meyer to koszt ok. 12,000 złotych.

Całość uzupełniła swoim ulubionym zegarkiem Cartiera, który należał do księżnej Diany i bransoletką Lorraine Schwartz z pewnego typu „Okiem proroka” za ok. 74,000 złotych i okulary przeciwsłoneczne Heidi Merrick (ok. 900 złotych).

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: