Na początku 2020 roku Meghan Markle i Harry odłączyli się od brytyjskiej rodziny królewskiej i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Część osób twierdzi, że książęca para miała dość bycia na świeczniku. Jednak są też osoby, które uważają, że Meghan kocha, kiedy media o niej piszą, więc powód miałby być inny.

Harry’ego dręczy długa rozłąka z rodziną – między nim a Meghan można wyczuć napięcie

Meghan Markle pozwała agencję fotograficzną

A w mediach nie przestaje być głośno o byłej książęcej parze, czy tego chcą czy nie. Przeprowadzka nic nie dała, bo paparazzi niemal nie odstępują pary na krok. To ponoć właśnie z tego powodu chcą kolejny raz zmienić miejsce zamieszkania, by mieć jak najwięcej prywatności. Zwłaszcza, żeby syn pary, Archie, miał spokojne dzieciństwo, bez blasków fleszy.

Meghan i Harry postanowili pokazać, jak bardzo zależy im na prywatności syna, dlatego w imieniu swojego syna, pozwali jedną z agencji fotograficznych. Poszło o zdjęcie, które jeden z paparazzi zrobił Meghan, kiedy ta z Archiem w nosidełku, spacerowała po lesie. Było to niedługo po tym, jak Meghan i Harry ogłosili odejście od rodziny królewskiej.

Ponoć o całej sprawie dowiedziała się królowa Elżbieta i nie jest z tego powodu zadowolona. Monarchini uważa, że lepiej mieć dobry kontakt z mediami i uważa, że Meghan niepotrzebnie zaangażowała się w kolejny konflikt.

ZOBACZ TEŻ:

Meghan i Harry’ego czeka przeprowadzka z Los Angeles? „Czasami czują się jak więźniowie”

Książę Harry napisał list, w którym wyraził pragnienie lepszej przyszłości dla swojego syna

Harry i Meghan wystosowali LIST do 4 redakcji! Zrywają kontakt z mediami

Meghan Markle i Harry z synem

Meghan Markle i Harry z synem/fot. FORUM

Meghan Markle w zielonej sukience

Harry, Meghan Markle/fot. FORUM