Meghan Markle (36 l.) wdraża się powoli w życie rodziny królewskiej. W tym wymagającym czasie wspiera ją nie tylko mąż, ale i nowa przyjaciółka.

Clooneyowie z bliźniętami wychodzą z prywatnego samolotu (ZDJĘCIA)

Po wyprowadzce ze Stanów księżna Meghan straciła bliski kontakt z dawnymi koleżankami i przyjaciółkami. Na szczęście w Londynie poznała nie dość, że uroczą, to jeszcze świetnie zorientowaną w realiach i służącą wsparciem Amal Clooney.

Podobno żona George’a Clooneya i Meghan Markle poczuły do siebie sympatię jak tylko się poznały. Obie panie sporo łączy – obie angażowały się w obronę praw człowieka, zarówno Meghan jak i Amal są feministkami i zwolenniczkami równouprawnienia i wpływu kobiet na podejmowanie ważnym decyzji.

WYCHUDZONA żona Clooneya. Zszokowała wszystkich!

Obie mają w swoich karierach wątki związane z ONZ – Meghan była rzeczniczką praw kobiet w tej organizacji od 2015 roku, Amal wiele razy przemawiała na forum ONZ głównie w kwestii ISIS.

Prawniczka i jej mąż mieszkają w domu na peryferiach Londynu, 30 minut drogi od Windsor Castle, w którym odbył się ślub Meghan i Harry’ego. Amal pomaga ponoć wejść Meghan w nowy świat i zaaklimatyzować się w Londynie.

Czekamy na zdjęcia ze wspólnych herbatek.


Meghan Markle ma nową przyjaciółkę

Meghan Markle ma nową przyjaciółkę

Meghan Markle ma nową przyjaciółkę

Meghan Markle ma nową przyjaciółkę