Chwilę temu w sieci pojawiły się informacje, że Meghan Markle (42 l.) i książę Harry (38 l.) zaczynają pracę w Hollywood, ale jako producenci. Teraz dochodzą nas informacje zza oceanu, że dla Meghan stanie za kamerą to za mało i chce powrócić do pracy aktorskiej. Jak donosi New York Post, księżna Sussex ma zakusy na Oscara.

Matka Meghan Markle imprezuje z Kim Kardashian i Evą Longorią

Meghan Markle może wkrótce powrócić na ekran, gdyż już rozpoczęła rozmowy z kilkoma „znanymi reżyserami i producentami”. Aktorka serialowa podobno planuje nadal budować swoje aktorskie portfolio, realizując kilka dużych projektów, na które nie mogła sobie pozwolić po związaniu się z księciem.

[Meghan Markle] jest podekscytowana. Choć bardzo chciałaby dostać nową rolę telewizyjną, Meghan naprawdę chce zatopić zęby w dramatycznej roli filmowej. Uważa, że Oscar będzie jej przyszłością, donosi informator.

Meghan Markle wraca do gry aktorskiej

Ponowne wyemitowanie serialu „Suits”, w którym wystąpiła Meghan Markle pokazało, że ta cieszy się niesamowitą popularnością. A w kwietniu tego roku podpisała kontrakt z dyrektorem generalnym agencji talentów WME Arim Emanuelem. To on zajmuje się jej wizerunkiem i projektami komercyjnymi.

To jest sukienka sezonu? Najpierw Meghan, teraz Katie Holmes

Przez ostatnie 5 lat otrzymała mnóstwo ofert, ale je odrzuciła, ponieważ ona naprawdę próbowała zaangażować się w królewskie życie, a nawet rozpocząć z Harrym nową ścieżkę za kulisami Hollywood […] Ale teraz wszystko się zmieniło. Ponieważ inne możliwości się wyczerpują, aktywnie szuka ról i rozmawia z kilkoma znanymi reżyserami i producentami. Harry popiera to wszystko w stu procentach. Meghan zna się na aktorstwie i zawsze je kochała, dodaje źródło w rozmowie z New York Post.