W tym roku urodziny królowej Elżbiety zbiegły się z Wielkanocą. Królowa świętowała 93. rocznicę urodzin w niedzielę, 21 kwietnia. Na nabożeństwie świątecznym pojawilła się rodzina królewska, ale nie było Meghan Markle.

Meghan Markle nie pojawiła się w kaplicy w Wielkanoc

Królową przed wejściem do kaplicy św. Jerzego witała rodzina. Byli książę Harry oraz William z żoną, księżną Kate. Księżnej Meghan nie było tego dnia u boku męża.

Meghan Markle JUŻ URODZIŁA? Niektórzy wierzą, że pełnia księżyca przyspieszyła akcję porodową i dziecko jest już na świecie

Nic dziwnego. Meghan Markle ma termin porodu ustalony na koniec kwietnia. Urodzić może więc w każdej chwili. Mało tego – niektóre plotki mówią, że Meghan mogła już urodzić dziecko – zarówno ona jak i jej mąż zapowiedzieli, że miejsce i czas narodzin dziecka zamierzają trzymać w sekrecie.

Musimy więc uzbroić się w cierpliwość, by zobaczyć w końcu szczęśliwą Meghan z maleństwem. Na razie możemy podziwiać świąteczną stylizację księżnej Kate, która – tradycyjnie nie zawiodła, jeśli chodzi o styl.

Więcej o stylizacji Kate, w której księżna pokazała się już 5 lat temu, przeczytacie tutaj.

 

królowa elżbieta 93 urodziny

Królowa Elżbieta, Eamonn M. McCormack/Pool via REUTERS

 

Meghan i Harry na Instagramie złożyli królowej Elżbiecie życzenia urodzinowe:

Królowa ELżbieta kończy 93 lata
Britain's Queen Elizabeth II arrives at the Easter Mattins Service at St. George's Chapel, at Windsor Castle Members of the Royal Family greet Queen Elizabeth II as she arrives to attend the Easter Mattins Service at St. George's Chapel, at Windsor Castle
Księżna Kate w 2019 roku