Meghan Markle urodzi w Wielkanoc albo JUŻ URODZIŁA dziecko – takie plotki rozchodzą się po internecie w związku z wierzeniami, że pełnia księżyca ma ogromny wpływ na ciężarne kobiety. Pełnię miliśmy w Wielki Piątek. Czy to oznacza, że dziecko Meghan i Harry’ego jest już na świecie?

Meghan Markle urodziła już dziecko?

Anna Wintour zaskakująco o stylu Meghan Markle w ciąży. Jej rada dla księżnej dotyczy WSZYSTKICH kobiet

Żaden lekarz oficjalnie nie potwierdza tej teorii, ale wiele kobiet jest przekonanych, że księżyc w pełni oddziałuje na przyszłe mamy. Mówi się, że w noc z pełnią liczba porodów gwałtownie rośnie. Podobno księżyc w pełni wpływa na organizm kobiety, a także na zachowanie się płodu.

Można w to wierzyć lub nie. Historia rodziny królewskiej pokazuje, że coś może być na rzeczy.

Książę George, syn Kate i Williama, urodził się właśnie w noc z pełnią księżyca. Charlotte – 2 doby przed pełnią. Przypadek? Możliwe.

Dzięki księżnej Kate poznaliśmy DOKŁADNĄ datę porodu księżnej Meghan?

W każdym razie wszyscy fani księżnej Meghan, którzy z niecierpliwością oczekują informacji o narodzinach Royal Baby, z przejęciem czytają o takich zjawiskach i plotkują, że maluch może już być na świecie.

O tym, że się urodził, nie dowiemy się od razu. Meghan i Harry zapowiedzieli, że świat dowie się o narodzinach ich dziecka, gdy oni sami nacieszą się swoim szczęściem i uznają, że nadszedł odpowiedni moment.

Oto sekret zarumienionych policzków Meghan Markle. Naturalny efekt zawdzięcza TEMU

To jak – myślicie, że Meghan jest już mamą?

Meghan Markle Meghan Markle
Meghan Markle, książę Harry