Księżna Sussex była gościem, a raczej niespodzianką tydzień temu na imprezie Michelle Obamy „When All Women Vote”. Podczas rozmowy uderzyła w prezydenta Trumpa

Wszyscy wiemy, o co toczy się gra – powiedziała Meghan Markle.

Były znajomy Meghan Markle zarzuca jej złamanie królewskiego protokołu

Po tej wypowiedzi Piers Morgan brytyjskim dziennikarzem i były znajomy Meghan wściekł się – zarzucił jej złamanie królewskiego protokołu, czyli wyrażanie politycznych opinii.

Nie mogą pozostać arystokratami i rozpowiadać o zagranicznych wyborach w tak bezczelnie stronniczy sposób. Kiedy ostatnio sprawdzałem, nadal nazywa siebie księżną Sussex – powiedział Piers Morgan.

Meghan Markle mówi o glosowaniu

Meghan Markle nie przejęła się zarzuceniem jej złamania protokołu. Tym razem wypowiedziała się na temat głosowania w rozmowie z ikoną feminizmu Glorią Steinem.

Udostępniono czarno-białe nagranie na profilu instagramowym MAKERS Women. Widzimy, jak Meghan i Steinem siedzą w ogrodzie przy drewnianym stołem. W pewnym momencie przychodzą do nich dwa psy Meghan i księcia Harry’ego: Guy i Pula.

Widzimy, że para książęca Sussex ma dość wiejski ogród: drewniane meble ogrodowe, dużo drzew i skromna altanka.

„Zwyczajni” Meghan i Harry opuścili rezydencję, by pomóc. Pod okiem fotoreporterów

Markle i Gloria Steinem rozmawiały o znaczeniu kobiet, zwłaszcza młodych kobiet w głosowaniu w nadchodzących wyborach.

Ludzie zapominają, jak ciężko kobiety takie jak ty i wiele innych walczyło o to, żebyśmy byli tam, gdzie jesteśmy teraz – powiedziała Meghan.

Jeśli nie głosujesz, nie istniejesz. To jedyne miejsce, w którym wszyscy jesteśmy równi – dodała Gloria.

Cała rozmowa zostanie opublikowana w środę.

Meghan niedawno zdradziła, że planuje głosować w wyborach prezydenckich w USA, po tym, jak dołączyła do 99 innych wpływowych kobiet – w tym Michelle Obama, Hillary Clinton i Oprah Winfrey. 

Kamerzysta pracujący na planie „Suits” w GORZKICH słowach o Meghan Markle