Książę Harry i Meghan Markle są bardzo zajęci podczas swojej wizyty w Nigerii. Para oprócz dziennych aktywności, pojawiła się na wieczornym przyjęciu zorganizowanym w Mesie Oficerów Dowództwa Obrony.

Meghan, ubrana w białą, lnianą (z domieszką wiskozy) suknię bez ramiączek od St. Agni, wyglądała elegancko, podczas gdy Harry miał na sobie kremowy lniany garnitury. Sukienka, którą Meghan miała na sobie pochodzi z kolekcji marki Pre Fall 2024 i jest już niedostępna w sprzedaży. Kosztowała ok. 1700 złotych.

Meghan Markle w sukience, która jest kwintesencją wakacyjnego szyku

To już drugi raz, kiedy Meghan miała na sobie projekt tej marki. Wcześniej założyła czarną sukienkę midi „Hudson” z kolekcji branduza (ok. 1800 złotych) na niedawne kwietniowe przyjęcie w Sentebale Polo. Na nogach miała sandałki na obcasie swojej ulubionej marki Aquazurra.

Meghan uzupełniła całość wyjątkową biżuterią.

Meghan Markle

Meghan Markle w biżuterii księżnej Diany

Eksperci zauważyli, że Meghan Markle miała na sobie złote kolczyki, które niegdyś należały do księżnej Diany i pochodzą z kolekcji Diora z końca lat 80. The Telegraph donosi, że naszyjnik z diamentowym krzyżykiem również należał do kolekcji biżuterii księżnej Diany.

Oczywiście na nadgarstku miała niemal bezcenny zegarek „Tank” od Cartiera, który dostała w spadku po zmarłej teściowej i z którym się nie rozstaje.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

meghan markle ksiaze harry