Drugiego dnia swojej wizyty w Kanadzie książę Harry (39 l.) i Meghan Markle (42 l.) pojawili się ponownie w zimowym obozie szkoleniowym w Whistler, aby uczcić rok do zimowej edycji Invictus Games Vancouver Whistler 2025.

Meghan Markle i jej zimowy styl. Co miała na sobie w Vancouver?

Para zaangażowała się tego dnia w zajęcia sportowe, a książę Harry próbował jazdy na specjalistycznych sankach i hokeja na wózku inwalidzkim. Meghan dzielnie mu kibicowała i nagrywała zabawne filmiki. Jednak większość interesuje, co miała na sobie stylowa pani Sussex.

Meghan Markle postawiła tym razem na stylizację w ciemnym kolorze, który składał się m.in. z puchówki Hermès, model z 2019 roku.

Meghan Markle i jej zimowy styl

Oprócz designerskiej puchówki za krocie, miała na sobie czarne dżinsowe rurki nowojorskiej marki La Ligne (ok. 800 zł), kaszmirowy szalik i czapkę marki Artizia (komplet ok. 400 zł). Granatowe dodatki dopasowane były do kurtki, tworząc monochromatyczną całość.

Szczęśliwi Meghan i książę Harry na Jamajce

Do tego śniegowe buty marki Kamik za ok. 700 złotych. Te można kupić m.in. na Zalando. A także skórzane rękawiczki Givenchy i okulary przeciwsłoneczne marki Blender (ok. 250 zł).

Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot.  MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. : James Whatling / MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. James Whatling / MEGA / The Mega Agency / Forum

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: