Książę Harry (39 l.) i Meghan Markle (42 l.) polecieli prywatnym jetem do Kanady na „One Year to Go Invictus Games Vancouver Whistler 2025”, imprezę zorganizowaną z okazji kolejnym igrzysk paraolimpijskich. Meghan Markle pojawiła się na zaśnieżonym stoku w luźnej, zimowej stylizacji. Co miała na sobie?

Tak książę Filip przezywał Meghan Markle

Meghan Markle postawiła na jasne kolory, które skontrastowała z czarnymi okularami przeciwsłonecznymi marki Blenders za ok. 250 złotych i czapką z futrzanym pomponem od Burberry.

Meghan Markle miała na sobie długi płaszcz puchowy od Calvina Kleina (ok. 1200 złotych), kaszmirowy sweter marki CO za ok. 2700 złotych, białe jeansowe rurki Frame (ok. 1000 złotych) i kultowe buty – śniegowce marki Sorel. Model pochodzi z 2014 roku i nadal jest w sprzedaży (ok. 750 zł).

Zimowy styl Meghan Markle

Książęca para pojawiła się w Brytyjskiej Columbii, by promować przyszłoroczny event sportowy dla niepełnosprawnych. Podczas sesji szkoleniowej członkowie uczestniczących w Invictus Games krajów mieli okazję nauczyć się nowych sportów zimowych, takich jak narciarstwo alpejskie,  snowboard, narciarstwo klasyczne czy biathlon.

Książę Harry i Meghan Markle zmieli nazwiska dzieciom

Celem obozu i dodania sportów zimowych do Invictus Games jest stworzenie całorocznego adaptacyjnego programu sportowego. Przyszłoroczne Invictus Games będą pierwszą zimową edycją wydarzenia zainicjowanego przez księcia Harry’ego i odbędą się w dniach 8–16 lutego 2025 roku.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: