Meghan Markle choć postanowiła odłączyć się od brytyjskiej rodziny królewskiej to nie daje o sobie zapomnieć. Stale angażuje się w nowe projekty i chętnie udziela wywiadów online. Ostatnio nagrała też specjalne wideo dla jednego z finalistów amerykańskiej wersji programu „Mam Talent!”.

Meghan Markle pokazała wnętrze swojego domu w Santa Barbara podczas rozmowy video

Meghan Markle w „Mam Talent!”

Okazuje się, że Meghan i Harry lubią wieczory spędzać przez telewizorem, a jednym z ich ulubionych programów jest America’s Got Talent. Para ma nawet swojego faworyta w show, do którego była księżna skierowała swoją wypowiedź. Zwróciła się do Archiego Williamsa, który w wieku 22 lat został niesłusznie skazany na dożywocie za gwałt i usiłowanie zabójstwa. Jego odciski palców nie zgadzały się z tymi znalezionymi na miejscu zbrodni, a według świadków Williams był tego dnia w domu. Mimo to został skazany, a w zagranicznych mediach nie brakuje informacji, że dowody zostały sfałszowane. W marciu 2019 roku został uniewinniony i zwolniony z więzienia.

Chciałam Ci tylko powiedzieć, że tak bardzo poruszyła nas Twoja historia. Kibicujemy ci to tydzień, i to nie tylko dlatego, że mamy słabość do twojego imienia. Mam dla ciebie szczególną wiadomość, którą prawdopodobnie będę powtarzać przez całe życie, ale tej nocy jest specjalnie skierowania do ciebie: Archie jesteśmy z ciebie dumni, kibicujemy ci i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, co przygotowałeś. Jesteśmy z Tobą – powiedziała Meghan.

ZOBACZ TEŻ:

Meghan i Harry OSZALELI na punkcie tej restauracji. Nie jest tam zdrowo!

Meghan Markle pęka z dumy: „Dla Archiego Harry jest wspaniałym wzorem do naśladowania”

Meghan Markle w "Mam Talent"

Meghan Markle/fot. YouTube/ America’s Got Talent

Meghan Markle w swoim domu

Meghan Markle/fot. YouTube/ America’s Got Talent

Meghan Markle na kanapie

Meghan Markle/fot. YouTube/ America’s Got Talent

 

Meghan Markle macha do kamery

Meghan Markle/fot. YouTube/ America’s Got Talent