Meghan Markle zaprezentowała się w nowej, symbolicznej biżuterii, która miała jej pomóc w „ochronie spokoju” po tym, jak zrezygnowała z udziału w koronacji króla Karola III w sobotę.

Meghan Markle z amuletem

W towarzystwie przyjaciół, Markusa Andersona i Heather Dorak, księżna Sussexu 41-letnia zaprezentowała naszyjnik z kolekcji Maya Brenner Clarity Retreat (kosztujący 495 dolarów), zaprojektowany we współpracy z jej przyjaciółką i byłym współgwiazdą z serialu „Suits” – Abigail Spencer.

Meghan Markle wykorzystuje moment koronacji i ogłasza NOWY projekt

Według biografa królewskiego Omid Scobie, Markle zdecydowała się pozostać w Kalifornii „aby chronić swój spokój”, podczas gdy książę Harry, jej mąż, 38-letni, poleciał do Londynu. Ciekawostką jest, że jej nowy naszyjnik został zaprojektowany właśnie w celu zapewnienia ochrony przed negatywnymi wpływami.

Według marki, naszyjnik ma chronić noszącego przed niepożądanymi wpływami, a także pomóc w radzeniu sobie z trudnościami. Ręcznie wycięty kwarc uważany jest za najpotężniejszy wzmacniacz energii na świecie. Naszyjnik zdobiony jest diamentami i zawieszony na łańcuszku z 14-karatowego złota, a jego zadaniem jest pomóc w manifestowaniu tego, czego osoba sobie życzy, jednocześnie pozbywając się tego, co nie działa.

Wypłynęły do sieci zdjęcia Meghan Markle, które nigdy nie miały zobaczyć światła dziennego

Oprócz naszyjnika, Markle założyła zegarek Cartiera księżnej Diany oraz swój ulubiony dżinsowy kurtkę J. Crew, czarną legginsy i koszulkę. To nie pierwszy raz, gdy księżna prezentuje się w biżuterii z kryształami. W 2021 roku nosiła naszyjnik z lazurytu o wartości 1 295 dolarów od The Class, który „pomaga w samoekspresji i ujawnianiu wewnętrznej prawdy”.