Meghan Markle (41 l.) nie ma chwili spokoju. Za chwilę koronacja króla Karola III, dlatego media wykorzystują temat do granic możliwości. W tym australijski 7News, który dla swoich widzów szykuje prawdziwą gratkę. Wywiad ze skłóconą rodziną Meghan Markle, wywiad będzie miał swoją premierę w najbliższą niedzielę.

 Meghan Markle zadebiutowała w nowej fryzurze

Zdjęcie, którego Meghan Markle, księżna Sussex, rzekomo „nigdy nie chciała, aby świat zobaczył”, zostało ujawnione na Twitterze przed specjalnym programem 7NEWS Australia Spotlight. Na zdjęciu, które udostępniła jej rodzina, była aktorka i aktualna księżna brytyjska uśmiechała się i spoglądała w lewo, pozornie biorąc udział w wydarzeniu.

Wszyscy domyślają się, że to fragment większej fotografii, na której szczęśliwa i zadowolona Meghan ucztuje z ojcem Thomas Markle, a może nawet z siostrą Samanthą… Wbrew wszystkiemu, co mówiła księżna o BRAKU jakiegokolwiek kontaktu z tą częścią rodziny.

Meghan Markle i KOLEJNY wywiad z jej rodziną

Chociaż nie jest jasne, kiedy zdjęcie zostało zrobione, widać na nim Meghan Markle, która do jedzenia wsadziła serwetkę za kołnierz. Co spotkało się z falą komentarzy internautów, „Taka dama, a wsadza serwetę za kołnierz, trochę manier!

Stylowa Meghan Markle z Harrym na meczu Lakersów

Rodzina Meghna Markle (ojciec Thomas, przyrodnia siostra Samantha i przyrodni brat Thomas Jr.), opowiedzą również jej dzieciństwie, początkach kariery i związku z Harrym, „Oni są dla siebie niezdrowi. To toksyczny związek”, można zobaczyć w trailerze wywiadu.

Nadal byłaby kelnerką, gdyby nie tata”, wyznała Samatha Markle.